Strona głównaACER23 czerwca Acer zaprezentuje nowości w ramach Global Press Conference 2020

23 czerwca Acer zaprezentuje nowości w ramach Global Press Conference 2020

W tym roku Acer Polska zaprezentuje nowości produktowe z GPC podczas polskiej transmisji w serwisie YouTube. Goście w Acer Studio: Karol Szudzik (Product Manager Acer Polska), Jakub Malec (dziennikarz technologiczny) oraz Piotr “Ziemniak” Latała (znany twórca wideo i pasjonat nowych technologii) – przedstawią techniczne możliwości nowych konstrukcji, zdradzą ciekawostki na ich temat i opowiedzą o specyfikacji. Na widzów czekają także konkursy z nagrodami. Stream rozpocznie się 23 czerwca o godzinie 14:00.
Next@Acer to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń dla firmy Acer. Zwykle odbywa się w Nowym Jorku i są na nim prezentowane najnowsze produkty oraz rozwiązania zaprojektowane przez markę. Tym razem, ze względu na globalną pandemię koronawirusa, wydarzenie przeniosło się do Internetu i będzie transmitowane na żywo prosto z Tajpej.
Z tej okazji Acer Polska przygotował polską transmisję, która odbędzie się w Acer Studio. Dzięki niej polscy fani nowych technologii będą mogli bliżej poznać nowości produktowe Acer. Stream rozpocznie się już 23 czerwca o godzinie 14:00. Wezmą w nim udział Karol Szudzik – Product Manager Acer Polska, Jakub Malec – dziennikarz technologiczny oraz Piotr “Ziemniak” Latała – znany twórca wideo i pasjonat nowych technologii.
Podczas transmisji eksperci nie tylko opowiedzą o wszystkich zaprezentowanych nowościach, ale także zaprezentują niektóre z nich. Na widzów czekają konkursy z nagrodami. Do wygrania będą m.in. akcesoria gamingowe z serii Predator. Stream będzie dostępny na kanale Acer Polska na YouTube.

Podobne artykuły