Strona głównaACERAcer ENDURO Urban N3 oraz tablet ENDURO Urban T1

Acer ENDURO Urban N3 oraz tablet ENDURO Urban T1

Acer zaprezentował nowe urządzenia z wytrzymałej linii ENDURO Urban. Notebook ENDURO Urban N3 oraz tablet ENDURO Urban T1 zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach oczekujących urządzeń zarówno kompaktowych, jak i odpornych na uszkodzenia.

Acer ENDURO Urban N3 (EUN314-51W) to 14-calowy notebook o wadze zaledwie 1,85 kg i grubości 21,95 mm. Komputer może się pochwalić dużą wytrzymałością, potwierdzoną certyfikatami MIL-STD 810H oraz IP53. Potwierdzają one, że notebook jest odporny na wahania temperatur w zakresie od – 32 do 49 stopni Celsjusza, upadek z wysokości do 122 cm oraz szkodliwy wpływ pyłu i wilgoci. Ponadto laptop posiada wzmocnione rogi oraz system Aquafan, który chroni przed wodą porty, głośniki i przyciski, a także umożliwia odprowadzenie na zewnątrz wilgoci, która dostała się do środka.

Laptop wyposażony został w procesor Intel Core i7 11. generacji, kartę graficzną NVIDIA GeForce MX330 GPU, dysk SSD o pojemności do 1 TB i do 32 GB pamięci RAM DDR4. ENDURO Urban N3 dysponuje złączem USB-C, portem Thunderbolt 4, czytnikiem kart SD oraz technologią łączności Intel Wi-Fi 6 (Gig+). Bateria notebooka pozwala na 13 godzin pracy, a jego ekran (panel IPS o rozdzielczości Full HD) charakteryzuje się jasnością 450 nitów, pozwalającą na pracę także na otwartej przestrzeni.

ENDURO-Urban-N3_Lifestyle-3[1].jpg

Wytrzymały tablet Acer ENDURO Urban T1

10-calowy tablet ENDURO Urban T1 (EUT110) waży 595 gramów i mierzy 9,8 mm grubości. Urządzenie również posiada certyfikaty MIL-STD 810H i IP53 oraz wzmocnione rogi, a także wodoodporną obudowę, wykonaną z materiałów odpornych na wstrząsy. Ekran tabletu to 10-punktowy panel dotykowy o rozdzielczości Full HD i jasności 450 nitów. Wyświetlacz wykonano ze szkła Corning Gorilla Glass z powłoką antybakteryjną.

ENDURO Urban T1 posiada także dwupasmowy router Wi-Fi, dwa aparaty fotograficzne (o rozdzielczościach 2 i 5 MP) oraz baterię pozwalającą na 8 godzin pracy. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 10 Go.

ENDURO-Urban-T1_TA-2[1].jpg

„Notebooki i tablety z rodziny ENDURO Urban znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie poradzą sobie tradycyjne urządzenia tego typu. Dzięki odporności na wodę i trudne warunki środowiskowe oraz licznym zabezpieczeniom, potwierdzonym przez militarne certyfikaty trwałości, z notebooka Urban N3 i tabletu Urban T1 korzystać można w dowolnym miejscu. Niezależnie od panującej aury i innych czynników szkodliwych dla elektroniki” – mówi Jakub Duraj, Product Manager w Acer Polska.      

Cena i dostępność

Acer ENDURO Urban N3 dostępny będzie od maja 2021 r. w sklepie Acer Store w cenie 3 999 zł.

Acer ENDURO Urban T1 będzie od maja 2021 r. w sklepie Acer Store w cenie 1 099 zł.

Parametry techniczne, ceny i dostępność produktów mogą różnić się w zależności od regionu. Więcej informacji na temat dostępności, parametrów i cen opisanych w niniejszym tekście produktów dla konkretnego rynku można uzyskać, kontaktując się z najbliższym biurem lub salonem sprzedaży produktów Acer przez stronę www.acer.com


O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com.

Podobne artykuły