Strona głównaACERAcer partnerem ESL podczas Intel Extreme Masters do 2022 roku

Acer partnerem ESL podczas Intel Extreme Masters do 2022 roku

Acer ogłasza przedłużenie współpracy z globalnym przedsiębiorstwem esportowym ESL.  Marka uzyskała status oficjalnego i globalnego partnera dla wszystkich czterech kolejnych sezonów zawodów Intel Extreme Masters. Umowa obejmuje sezony od 14. do 16. i będzie kontynuacją współpracy z finałów 13. sezonu podczas IEM Katowice. Acer chce zapewnić najwyższy poziom zadowolenia z wykorzystania innowacyjnych technologii dla fanów esportu i zawodników.

“Jesteśmy dumni, że możemy poszerzyć naszą współpracę z Acer na kolejne trzy lata i wierzymy, że jest to długoterminowe zobowiązanie. To przykład marki  światowej klasy, która silnie zaangażowała się w esport i jest ważną częścią turniejów IEM”.

mówi Paul Brewer, wiceprezes ds. partnerstw w ESL North America.

“Cieszymy się, że możemy połączyć siły z ESL i dostarczać sprzęt dla tak prestiżowego wydarzenia esportowego. To projekt zgodny z naszą misją zapewnienia najlepszej klasy sprzętu do gier”

powiedział Vincent Lin z Acer.Predator – marka gamingowa Acer jako wyłączny partner PC będzie obecna podczas turniejów Counter Strike: Global Offensive w kolejnych nadchodzących sezonach Intel Extreme Masters.
Wykorzystane zostaną także najnowsze monitory Acer Predator, a laptopy będą używane przez analityków wszystkich wydarzeń. Zarówno Predator Triton 900 – unikalny i konwertowalny notebook do gier z wydajnością komputera stacjonarnego, jak i Predator Triton 500 – notebook do gier z ekranem o odświeżaniu 144 Hz i czasem reakcji 3 ms były już dostępne na IEM Katowice.

IEM.jpg

Dzięki trzyletniej współpracy Acer chce angażować nowych odbiorców w świecie esportu, jednocześnie wprowadzając na rynek nowe technologie, innowacje i projekty wzbogacające doświadczenia płynące z gamingu.

Podobne artykuły