Strona głównaACERAcer Predator Orion 9000 jest już dostępny w Polsce.

Acer Predator Orion 9000 jest już dostępny w Polsce.

Acer Predator Orion 9000 – topowy model komputera gamingowego w specyfikacji z procesorem Intel Core i9, kartą graficzną Nvidia GeForce RTX 3090 i pamięcią 64GB jest już dostępny w Polsce.

Komputer został zaprojektowany aby spełnić najwyższe wymagania gier komputerowych, montażu filmów i streamingu wideo. Acer Predator Orion 9000 na polskim rynku będzie dostępny w bardzo mocnych konfiguracjach: procesor Intel Core i9, karty graficzne Nvidia GeForce RTX 3090 lub RTX 3080, pamięć RAM 64GB, dwa dyski SSD o pojemności 1TB oraz dysk HDD 3TB. W takiej konfiguracji Acer Predator Orion 9000 jest jednym z najmocniejszych komputerów gamingowych na rynku.

Acer Predator Orion 9000

Komputer Acer Predator Orion 9000 posiada nowoczesny i efektowny wygląd, w wielu miejscach obudowy zostało zainstalowane podświetlenie led. Panel boczny został wykonany z hartowanego szkła co umożliwia oglądanie podzespołów komputera podczas pracy. Posiada wydajny układ chłodzenia, podświetlane wentylatory FrostBlade.

Komputer Acer Predator Orion 9000 dostępny na polskim rynku kosztuje w zależności od konfiguracji od 17999 do 22999 zł.

O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.  

O firmie Acer

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Opracowuje również rozwiązania chmurowe, aby połączyć Internet rzeczy. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.acer.com.

Podobne artykuły