Strona głównaACERAcer przedstawia przenośny projektor LED B250i, odtwarzający dźwięk w jakości studyjnej

Acer przedstawia przenośny projektor LED B250i, odtwarzający dźwięk w jakości studyjnej

Nowy przenośny projektor LED B250i zaprojektowano jako wszechstronne, w pełni przenośne źródło rozrywki. To niewielkie, mobilne urządzenie umożliwia bezprzewodową projekcję obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p, obsługuje autofokus i zapewnia doskonałą jakość dźwięku, a przy tym mieści się w zwykłej torbie.
Projektor Acer B250i, mierzący zaledwie 200 mm × 200 mm × 88 mm i ważący tylko 1,45 kg, został zaprojektowany jako przenośne centrum rozrywki, które da się włożyć do plecaka lub torby, szybko skonfigurować i używać w dowolnym miejscu. Kompaktowy projektor został wyposażony w parę głośników o mocy 5 W z radiatorami pasywnymi, wykorzystujących technologię Waves Maxx Studio i Acer TrueHarmony, co zapewnia nie tylko imponujący dźwięk, ale także wyrazistość i głębię niskich tonów. Nieważne, czy przygotowujesz wieczór karaoke z przyjaciółmi, prezentację na szkolenie czy spotkanie biznesowe — parametry projektora B250i z pewnością zrobią wrażenie na najbardziej wymagających użytkownikach.

Wysoka jakość w rozdzielczości Full HD, doskonała matryca LED i autofokus

Acer B250i umożliwia projekcję obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p i błyskawicznie, automatycznie ustawia ostrość na powierzchni, na której wyświetlany jest obraz — wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Urządzenie oferuje jasność do 1000 lumenów oraz współczynnik kontrastu 5000:1 i obsługuje szeroką gamę kolorów (120% przestrzeni barw Rec. 709). Matryca LED w projektorze B250i ma żywotność do 30 000 godzin.

Podłącz i wyświetlaj — przewodowo lub bezprzewodowo

Projektor B250i oferuje wiele możliwości połączenia, zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych. Pozwala na bezprzewodowe dublowanie ekranu (tzw. screen mirroring) przez Wi-Fi z urządzeń z systemami Android i iOS. Standardowy port HDMI umożliwia zaś wyświetlanie treści z komputera stacjonarnego lub laptopa. Projektor jest wyposażony również w porty USB C (wyświetlanie i ładowanie) oraz USB A, obsługujące wyjście wideo zarówno smartfonów, jak i komputerów. Model B250i jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka – nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania do dublowania ekranu czy odtwarzania multimediów.

Cena i dostępność w Polsce

Projektor B250i będzie dostępny w Polsce od kwietnia 2020 roku w cenie od 2999 zł.

Podobne artykuły