Strona głównaADATAADATA HD770G - pierwszy zewnętrzny dysk twardy z podświetleniem RGB

ADATA HD770G – pierwszy zewnętrzny dysk twardy z podświetleniem RGB

ADATA prezentuje pierwszy w ofercie dysk zewnętrzny z podświetleniem RGB – model HD770G. Oprócz unikatowego designu, nośnik oferuje pełną ochronę przed wnikaniem wody i pyłów, a także jest odporny na wstrząsy i upadki.Unikatowy design dysku HD770G podkreśla system podświetlenia RGB LED, uzupełniony o 2 paski świetlne oraz perforowany wzór. Całość włącza się automatycznie po podłączeniu dysku i świeci według zaprogramowanego trybu – wielokolorowego pulsowania. Uzupełnieniem jest dwukolorowa obudowa oraz opatentowana osłona złącza USB.
Pochłaniająca wstrząsy silikonowa obudowa, mocny bufor i amortyzowane mocowanie tworzą solidną, trójwarstwową konstrukcję, która jest dodatkowo zgodna z certyfikatami MIL-STD-710G 616.6 oraz IP68. Oznacza to, że dysk może wytrzymać zanurzenie na głębokości około 2 metrów przez co najmniej 2 godziny oraz jest odporny na wielokrotne upadki z wysokości 1,2 metra.
Nowość od ADATA prezentuje się interesująco również wewnątrz. Model HD770G obsługuje sprzętowe szyfrowanie AES 256-bit, zapewniające bezpieczeństwo zapisanych danych, a także został wyposażony w interfejs USB 3.2 Gen 1. Jest on też kompatybilny z komputerami z systemami Windows, MacOS i Linux oraz konsolami i telewizorami.

ADATA HD770G to dysk kierowany przede wszystkim do graczy i użytkowników konsol PS4 oraz Xbox – model ten będzie doskonałym magazynem na wszystkie posiadane gry. Za sprawą dołączonego oprogramowania HDDtoGo, nośnik sprawdzi się także jako wygodne urządzenie do wykonywania kopii zapasowych oraz synchronizacji danych pomiędzy różnymi komputerami PC.
Dysk ma wymiary 139 x 98 x 26 mm i waży 270 gramów. Trafi do sprzedaży w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i czerwonym oraz w wersjach o pojemności 1 TB i 2 TB. ADATA HD770G będzie też objęty 3-letnią gwarancją producenta.

Podobne artykuły