Strona głównaAktualnościAktualizacja w Brawl Stars

Aktualizacja w Brawl Stars

Brawl Stars to darmowa gra mobilna stworzona przez studio Supercell. Jest to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby na arenie online. Gra posiada wiele różnych trybów m.in. battle royal, które dostarczają mnóstwo zabawy.

Nowa postać w Brawl Stars – Ash. Ash to chromatyczny zadymiarz , wpada w furię gdy przyjmuję lub zadaje ciosy. Furia(fury) sprawia, że staje się szybszy i groźniejszy. Podstawowym atakiem tej postaci jest uderzenie miotłą (broom strike). Super umiejętnością Ash są zrobotyzowane szczury (robotic rats), które wybuchają przy kontakcie z przeciwnikiem, zadając mu obrażenia i podnosząc poziom furii. Gadżetem tej postaci jest pigułka uspokojenia, gdy weźmie ją odzyskuje zdrowie, im więcej furii tym więcej zdrowia odzyska.

Dodano nowy tryb Starcie+ (The Clash+), działa tak jak Starcie Solo, z wyjątkiem tego, że za pokonanie przeciwnika dostaje się 1 pucharek, a będąc pokonanym traci się jeden. Dodano nowe animowane bannery do niektórych trybów w Brawl Stars.

prowadzono wiele skinów i ulepszeń wizualnych bohaterów. Poprawiono szatę graficzną Brawl Stars. i błędy w rozgrywce. Wprowadzono wiele zmian w UI i Menu m.in. listę znajomych.

Podobne artykuły