Strona głównaAktualnościASUS prezentuje nowe modele VivoBook S14 i S15

ASUS prezentuje nowe modele VivoBook S14 i S15

Firma ASUS zaprezentowała VivoBooki S14 (S433) i S15 (S533), parę ultramobilnych laptopów 14-calowych i 15-calowych wyróżniających się idealnym połączeniem wyglądu pełnego charakteru i wysokiej wydajności.VivoBook S14 oraz S15 to laptopy o pełnym charakteru wykończeniu z krawędziami z diamentowym szlifem i metalicznymi teksturami. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych wybranych pod kątem odzwierciedlenia osobowości użytkowników. Kolory towarzyszą użytkownikom także po otwarciu pokrywy, kiedy odsłonięty zostaje przycisk Enter z krawędziami w stylu „color-blocking”.Oprócz wyjątkowego i eleganckiego wyglądu nowe VivoBooki są ponadto (w maks. konfiguracji) napędzane procesorem Intel® Core™ i7 oraz niezależną kartą graficzną NVIDIA® GeForce® MX250 i 16 GB RAM. Dysponują również superszybkimi rozwiązaniami dyskowymi w postaci SSD PCIe® o dużej pojemności oraz pamięci Intel Optane™ H10.

V4_1911-asus-0698.jpg

Odwaga do odmienności

Laptopy ASUS z serii VivoBook S cieszą się nieustającą popularnością, a najnowsze modele S14 i S15 są teraz oferowane z nowym, bardziej dynamicznym wzornictwem. Anodyzowane krawędzie z diamentowym szlifem zapewniają kompaktowej obudowie jeszcze smuklejszy wygląd i ułatwiają otwieranie pokrywy, a nowe logo VivoBook podkreśla proste, ale wyjątkowo staranne wykończenie tego pięknego laptopa.Laptopy VivoBook S14 i S15 są ponadto dostarczane wraz z naklejkami z wyjątkowymi wzorami i hasłami, które doskonale uzupełniają poszczególne cztery warianty kolorystyczne, pozwalając młodszym użytkownikom na bardziej zaawansowaną personalizację swojego komputera.

V4_1911-asus-5490.jpg

Koniec z rutyną: elegancki i lekki design

Korzystając ze smukłych i lekkich laptopów ASUS VivoBook S14 i S15 użytkownicy zawsze zachowują produktywność i cieszą się rozrywką – również w podróży. Dzięki niskiej łącznej wadze na poziomie od 1,4 kg oraz ultrasmukłemu profilowi wynoszącemu 1,59 mm oba te laptopy gwarantują wygodną mobilność.Ekrany ze smukłymi ramkami NanoEdge zapewniają immersyjne wrażenia podczas oglądania przy jednocześnie bardziej kompaktowej obudowie, dlatego laptopy VivoBook S14 i S15 zajmują mniej miejsca na biurku lub w torbie, a ekran FHD oferuje szerokie kąty oglądania i świetne właściwości odwzorowania barw.Dysponujący 15,6-calowym ekranem model VivoBook S15 oferuje maksymalną przestrzeń ekranową w kompaktowej obudowie. Jest to więc praktyczne rozwiązanie dla użytkowników zajmujących się pracą wielozadaniową z dwoma lub więcej aktywnymi oknami na ekranie. Wyposażony w 14-calowy wyświetlacz i ważący 1,4 kg wariant VivoBook S14 to laptop o bardzo wszechstronnym formacie nadający się dla zróżnicowanej grupy użytkowników.

Aby  korzystać z klawiatury numerycznej, użytkownicy mogą zdecydować się na wersję VivoBooka S14 z opcjonalnym rozwiązaniem ASUS NumberPad 2.0, czyli touchpadem z zintegrowaną klawiaturą numeryczną podświetloną diodami LED do szybkiego wprowadzania danych. Ponadto każdy VivoBook S posiada większe nasadki klawiszy niż większość laptopów, co umożliwia łatwe, komfortowe i precyzyjne wprowadzanie danych.

Odkryj w sobie to, co najlepsze: doskonała wydajność

Laptopy ASUS VivoBook S14 i S15 oferują wydajność wymaganą przez użytkowników do wykonywania wszystkich codziennych zadań. Dysponują one procesorem Intel Core 10. generacji, który idealnie nadaje się do pracy wielozadaniowej i rozrywki w wysokiej rozdzielczości, a ponadto zintegrowanym układem graficznym lub niezależną kartą graficzną NVIDIA GeForce MX250 – w zależności od konfiguracji. Rozwiązanie dyskowe to SSD PCIe® o pojemności maks. 1 TB, opcjonalnie dostępna jest pamięć Intel Optane H10, a ponadto zainstalowane jest maks. 16 GB pamięci RAM.

1911-asus-5008_M.jpg

Karta Wi-Fi 6 (802.11ax) Intela oferuje superszybkie połączenia sieciowe – nawet trzy razy szybsze niż sprzęt pracujący w standardzie Wi-Fi 5 (802.11ac). Ponadto umożliwia ona jednoczesne połączenie cztery razy większej liczby urządzeń przy latencji niższej o 75% – dla redukcji czasu transferu dużych plików wideo o rozdzielczości 4K UHD o nawet 70%.

Integracja laptopa z urządzeniem mobilnym

Laptopy ASUS z serii VivoBook S posiadają preinstalowaną najnowszą wersję oprogramowania MyASUS. Oprogramowanie to umożliwia teraz płynną integrację z urządzeniami mobilnymi przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej Link to MyASUS1. Nowe funkcje obejmują: szybkie i łatwe bezprzewodowe transfery plików i adresów URL dla użytkowników potrzebujących funkcji płynnej wymiany plików lub linków WWW pomiędzy swoim komputerem a urządzeniami mobilnymi; zdalny dostęp do plików umożliwiający korzystanie w laptopie z danych zapisanych w urządzeniu mobilnym, w każdej chwili i każdym miejscu; a ponadto płynną wielozadaniowość z zastosowaniem funkcji mirroringu oraz rozszerzenia ekranu, które zapewniają użytkownikom dodatkowy ekran do porównywania danych i innych zastosowań.

Podobne artykuły