Strona głównaAktualnościASUS Republic of Gamers nawiązuję współpracę z Activision wokół gry Call of...

ASUS Republic of Gamers nawiązuję współpracę z Activision wokół gry Call of Duty®: Black Ops 4

ASUS Republic of Gamers (ROG) ogłosiło nawiązanie współpracy z firmą Activision w związku ze zbliżającą się premierą gry Call of Duty®: Black Ops 4 w wersji na komputery PC. Od 10 września do 12 października, ASUS ROG będzie pierwszym i jedynym producentem sprzętu, który zaoferuje promocyjne pakiety z grą Call of Duty®: Black Ops 4 w wersji cyfrowej. Klienci mogą uzyskać dostęp do gry, kupując objęty promocją produkt ROG w czasie trwania promocji. Zespół tworzący grę Call of Duty i firma ROG ściśle współpracowały ze sobą, dzięki czemu udało im się uzyskać wyjątkowe efekty przy wykorzystaniu technologii AURA Sync w urządzeniach ASUS ROG.

Jesteśmy naprawdę zachwyceni współpracą z ASUS Republic of Gamers wokół gry Black Ops 4 – powiedział Ander Nickell, dyrektor do spraw współpracy w firmie Activision. Nasze zespoły programistów ciężko pracują, aby ta gra była najlepszą jak dotąd częścią Call of Duty. ASUS ROG podziela to ogromne zaangażowanie w stosunku do społeczności graczy, dlatego połączenie działań naszych marek w celu zapewnienia fanom czegoś naprawdę wyjątkowego było dla nas naturalnym krokiem.
ASUS Republic of Gamers oraz Activision od wielu lat odnoszą ogromne sukcesy na swoich rynkach, dlatego cieszymy się, że możemy teraz połączyć nasze wysiłki – powiedziała Vivian Lien, Dyrektorka ds. globalnego marketingu w ASUS Republic of Gamers oraz Główna dyrektorka działu marketingu w spółce ASUS na terytorium Ameryki Północnej. ROG konsekwentnie zapewnia wspaniałe wrażenia gamingowe dzięki ścisłej współpracy z partnerami i wydawcami, zarówno w zakresie technologii, jak i operacji biznesowych. Współpracowaliśmy ze sponsorowanymi przez nas zespołami e-sportowymi, aby uzyskać wyjątkowy przegląd ich działań i zapewnić wiodący w branży poziom wydajności oraz przełomowe innowacje gamingowe. Na podobnej zasadzie nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą Activision w celu zintegrowania naszej technologii oświetlenia RGB, Aura Sync, do najnowszej części gry Call of Duty, aby jeszcze bardziej udoskonalić rozgrywkę. Teraz z przyjemnością oferujemy objęte promocją produkty ROG w pakiecie razem z jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku: Call of Duty®: Black Ops 4.

AURA Sync z Call of Duty: Black Ops 4 – jeszcze lepsze wrażenia

ASUS ROG współpracowało z Activision w celu włączenia spersonalizowanych możliwości i efektów AURA Sync do gry Call of Duty: Black Ops 4, podczas korzystania z urządzeń obsługujących tę technologię. Rozwiązanie AURA Sync koordynuje kolory i efekty z kompatybilnymi produktami z oświetleniem RGB, takimi jak m.in.: laptopy, komputery stacjonarne, zestawy słuchawkowe, klawiatury, płyty główne oraz myszy. Dzięki temu użytkownik może łatwiej spersonalizować cały swój system gamingowy w celu uzyskania spójnego wyglądu, który świetnie odda jego charakter jako gracza lub nastrój aktualnej rozgrywki. Dzięki integracji technologii AURA Sync w Call of Duty: Black Ops 4, akcje wykonywane w grze wyzwalają określone efekty świetlne RGB i odzwierciedlają intensywność rozgrywki za pośrednictwem komputera i sprzętu użytkownika – co zapewni bardziej immersyjne wrażenia.

Zestaw ROG i Call of Duty: Black Ops 4

Klienci, którzy zakupią produkt ROG objęty promocją w czasie obowiązywania promocji rozpoczynającym się 10 września, otrzymają dostęp do gry w wersji Digital Standard Edition. W celu uzyskania aktualnych informacji, w tym także listy produktów objętych promocją z pakietem Call of Duty: Black Ops 4, odnośników do punktów sprzedaży, a także informacji na temat wykorzystania kodu promocyjnego, należy odwiedzić dedykowaną stronę internetową.

Podobne artykuły