Strona głównaAktualnościASUS Republic of Gamers ogłasza nawiązanie współpracy z Alanem Walkerem

ASUS Republic of Gamers ogłasza nawiązanie współpracy z Alanem Walkerem

Firma ASUS Republic of Gamers (ROG) ma przyjemność ogłosić nawiązanie nowej współpracy ze słynnym DJ’em i producentem muzycznym Alanem Walkerem, w ramach której tworzone będą wspólne treści pomagające ulepszyć wrażenia z rozgrywki i zainteresować gamingiem jeszcze szersze grono odbiorców.

Rozwijamy się dla nowego pokolenia graczy

Na przestrzeni lat publiczność gamingowa powiększała się i teraz należą do niej nie tylko zawodnicy esportowi i entuzjaści, ale również zróżnicowana grupa twórców. Firma ROG z poświęceniem dąży do utrzymania swojej pozycji lidera technologii gamingowych, tworząc nowatorskie produkty napędzające użytkowników w realizowaniu ich kreatywnych wizji. Zdając się tylko na siebie, Alan Walker osiągnął sukcesy jako przedsiębiorca, gracz i producent muzyczny. Jest on oryginalnym twórcą posiadającym ogromną wiedzę w zakresie oczekiwań nowej generacji odbiorców. Jego doświadczenie, umiejętności i zainteresowania gamingowe czynią z niego idealnego partnera dla firmy ROG.

#ROGALANWALKER.jpg

Nie mogę się doczekać, aby rozpocząć wspólną podróż z Republic of Gamers. Od początku mojej kariery chciałem łączyć światy muzyki, technologii i gier we wszystkim, co robię. To świetna okazja, aby kontynuować tę misję. Ogromne podziękowania dla wszystkich w ROG za umożliwienie mi tego!

powiedział Alan Walker.Od swoich pierwszych kroków jako twórca na platformie YouTube, aż po przełomowy sukces w branży muzycznej, Alan Walker zawsze utrzymywał silną więź ze społecznością graczy. Czy to jako producent wielkich hitów z takimi gwiazdami branży jak Hans Zimmer, A$AP Rocky i Sabrina Carpenter, czy też jako wydawca klipów cieszących YouTuberów, Walker z poświęceniem integruje graczy do grona swojej publiczności i tworzy nowe, niezwykle popularne dzieła.
Walker był producentem wielu utworów we współpracy ze studiami gamingowymi na całym świecie. PUBG Corporation skorzystała z talentów Walkera podczas tworzenia  „On My Way” i „Live Fast” we współpracy z A$AP Rocky – do swojej gry PUBG Mobile. Walker był również producentem singla „Ghost” we współpracy z Au/Ra, z albumu Death Stranding: Timefall do wydanej w 2019 r. gry Hideo Kojimy Death Stranding.
Dzisiaj jeszcze bardziej umacnia on swoją pozycję w społeczności gamingowej, nawiązując współpracę z firmą ROG.

Remiksy klasyków

_DSC0386.jpg

ROG i Alan Walker wspólnie szukają innowacyjnych metod ulepszania wrażeń twórców i graczy na całym świecie, poczynając od samego Walkera. Na inaugurację współpracy firma ROG wyznaczyła sobie zadanie stworzenia laptopa dopasowanego do potrzeb Walkera jako gracza, twórcy i muzyka. W tym procesie jedno urządzenie wyraźnie wyróżniało się na tle innych: ROG Zephyrus G14.
Najwydajniejszy 14-calowy laptop gamingowy Zephyrus G14 jest wyposażony w najnowszej generacji procesor AMD® Ryzen™ 9 dysponujący 8 rdzeniami i 16 wątkami, a także niezawodną kartą NVIDIA® GeForce RTX™ 2060. Wszystko to zawarto w lekkiej i smukłej obudowie mierzącej poniżej 20 mm w profilu. Już sama wydajność czyni z tego laptopa idealne rozwiązanie dla Walkera, który gra, tworzy muzykę i często podróżuje. Jednakże tym, co naprawdę wyróżnia Zephyrusa G14 na tle innych, jest bogaty zestaw funkcji ulepszających całość wrażeń użytkownika.

G14-AW-15.jpg

Do pracy polegającej na tworzeniu treści na poziomie profesjonalnym laptop musi zapewniać najlepsze możliwe efekty wizualne i doskonałą jakość dźwięku. Korzystanie z zewnętrznego monitora lub noszenie słuchawek nie zawsze jest przecież możliwe, szczególnie podczas podróżowania. W laptopie Zephyrus G14 zintegrowano wszystko, co jest potrzebne do pracy i rozrywki. Został on wyposażony w ekran klasy IPS z walidacją Pantone®, a ponadto dysponuje technologią zmiennej częstotliwości odświeżania Adaptive Sync, która umożliwia płynną rozgrywkę.
Dźwięk jest czysty i bogatszy w detale dzięki zastosowaniu systemu nagłośnienia złożonego z dwóch głośników wysokotonowych, które emitują dźwięki do przodu, a także dwóch wooferów zapewniających głębokie basy dodatkowo wzmacniane przez konstrukcję ErgoLift. Wszystkie głośniki są napędzane technologią Dolby Atmos oferującą immersyjny wirtualny dźwięk wielokanałowy. Dodatkowo urządzenie posiada jedyny w swoim rodzaju wyświetlacz LED AniMe Matrix. Udostępnia on kreatywnym użytkownikom, takim jak Walker, nową platformę do prezentowania swoich animacji, efektów tekstowych i wizualizacji dźwiękowych, dzięki którym odtwarzanej muzyce towarzyszą wyjątkowe efekty wizualne.

Podczas projektowania ekskluzywnej wersji laptopa Zephyrus G14 dla Alana Walkera designerzy z firmy ROG czerpali inspirację z muzyki i charakterystycznego stylu tego twórcy. W ten sposób udało im się stworzyć nowe wykończenie zewnętrzne z elegancką, białą obudową, spersonalizowanymi elementami oraz dostosowaną klawiaturą. Laptop G14 Walkera dysponuje również spersonalizowanymi efektami świetlnymi dla wyświetlacza LED AniMe Matrix, w których połączono przewijany tekst z animowanymi elementami artystycznymi nawiązującymi do jego muzyki i estetyki. Ten wyjątkowy wyświetlacz będzie dostępny dla wszystkich laptopów Zephyrus G14 już niebawem.

Przyszłe dropy w 2020 r.

Od sierpnia 2020 roku firma ROG i Alan Walker będą udostępniać klipy, które zapewnią publiczności wczesny dostęp do nowych utworów Walkera, przyszłe projekty z ROG, a także dodatkowe zakulisowe informacje dla wszystkich fanów tego twórcy.

Podobne artykuły