Strona głównaAktualnościASUS wyróżniony tytułem Najlepszej Marki Laptopów w 2020 roku przez Laptop Mag

ASUS wyróżniony tytułem Najlepszej Marki Laptopów w 2020 roku przez Laptop Mag

ASUS ma zaszczyt poinformować, że serwis Laptop Mag docenił jej osiągnięcia poprzez przyznanie tytułu najlepszej marki laptopów w 2020 roku. Wpłynęły na to najwyższe oceny i ogólne pochwały za pozytywne recenzje produktów, innowacje, wzornictwo, wartość oraz gamę dostępnych produktów. W artykule znajduje się następujący komentarz: „ASUS to producent laptopów słynący z najlepszych innowacji”.
Doskonałe wyniki w zakresie innowacji i designu pokazują, z jakim poświęceniem firma ASUS zapewnia użytkownikom najnowocześniejsze rozwiązania i wyjątkowe wzornictwo. Wielu producentów komputerów PC zleca projektowanie produktów firmom zewnętrznym. ASUS wykorzystuje jednak własne zespoły zajmujące się projektowaniem oraz badaniami i rozwojem w oparciu o skoncentrowaną na użytkowniku koncepcję „Design Thinking”, która uwzględnia potrzeby różnego typu użytkowników, zróżnicowane scenariusze użytkowania oraz specyfikę regionalną. Koncepcja „Design Thinking” spółki ASUS stale zapewnia niesamowite wrażenia użytkownika i napędza nieustanny rozwój wzornictwa i innowacji w produktach marki ASUS.
Z koncepcji ASUS „Design Thinking” wywodzi się wiele przełomowych rozwiązań, w tym modele ZenBook Duo (UX481) i ZenBook Pro Duo (UX581), czyli ultramobilne laptopy wyposażone w dodatkowy ekran dotykowy, które zostały wyróżnione przez Laptop Mag jako dwa przykłady „zabójczej innowacyjności” firmy ASUS. W artykule wymienione są laptopy ASUS z różnych kategorii, a kilka z nich zostało ukoronowanych tytułem najlepszych laptopów tego roku, w tym: ExpertBook B9450, VivoBook S15 i ROG Zephyrus G14. Oferujący połączenie wytrzymałości w standardach klasy wojskowej ze smukłą i lekką konstrukcją ExpertBook B9450 zapewnia użytkownikom biznesowym ponad 16 godzin pracy baterii oraz wyjątkowo wysoką wydajność. VivoBook S15 to elegancki, ultramobilny laptop z nowatorskim rozwiązaniem ASUS ScreenPad 2.0, niekonwencjonalnym wzornictwem w stylu color-blocking oraz ekranem typu NanoEdge pozbawionym ramki ze wszystkich czterech stron. ROG Zephyrus G14 to dynamiczny laptop 14-calowy łączący w sobie niezrównaną wydajność, długi czas działania baterii oraz wygląd typowy dla sprzętu ROG.

B9_Scenario_1920.jpg

Co roku ekspercki zespół redaktorów Laptop Mag bada cały rynek laptopów, ewaluując i oceniając każdą markę pod kątem wielu kryteriów: wyników recenzji produktów, wzornictwa, wsparcia klienta i gwarancji, innowacji, wartości oraz gamy produktów. Po podliczeniu wyników punktowych wyłaniany jest zwycięzca, a w tym roku zdecydowanie wygrała spółka ASUS.

Wyłącznie pozytywne recenzje: każdy testowany laptop ASUS otrzymał rekomendację od Laptop Mag

Redaktorzy z Laptop Mag ocenili wiele laptopów ASUS w ciągu jednego roku, przyznając łączny wynik punktowy na poziomie 36 z 40. Opublikowany artykuł informuje, że każdy model notebooków ASUS recenzowany przez zespół Laptop Mag otrzymał rekomendację – co oznacza 100% pozytywnych opinii i stanowi dowód, że laptopy ASUS to urządzenia wysokiego kalibru.

S433_Scenario_1920.jpg

Serwis Laptop Mag szczególnie pochwalił modele ROG Mothership i ROG Strix Scar III (G531G) jako nowatorskie i superwydajne laptopy dla graczy. Ultramobilne laptopy ZenBook Duo (UX481) i ZenBook Pro Duo (UX581) wyposażone w dodatkowy ekran dotykowy ScreenPad™ Plus również otrzymały specjalne wyróżnienie i uznanie.
Redaktorzy z Laptop Mag stwierdzili, że ocenianie recenzowanych laptopów ASUS było ekscytującym zadaniem, ponieważ było to „potwierdzenie doskonałych zdolności tej firmy w tworzeniu atrakcyjnych laptopów z szerokiego zakresu kategorii”. W szanowanej publikacji jako przykłady wymieniono najnowszego ExpertBooka B9450, najlżejszego na świecie laptopa 14-calowego do biznesu; model ProArt StudioBook Pro, smukłego, ale wyjątkowo wydajnego notebooka pozwalającego urzeczywistniać kreatywne koncepcje; a także Chromebooka Flip C436, który został przez pracowników Laptop Mag określony ich ulubionym Chromebookiem spośród dostępnych na rynku.

C436_KV_1920.jpg

Niesamowite innowacje i wzornictwo: Doskonałe wyniki punktowe i laptopy wiodące w swoich kategoriach

Redaktorzy z Laptop Mag nie szczędzili wyrazów uznaniu dla designu i technologii ASUS i podkreślili, że „ASUS wie, jak stworzyć pięknego laptopa”. Ponadto przyznali maksymalną liczbę punktów zarówno za innowacje (10 na 10), jak i design produktu (15 na 15).

W700_Scenario_1920.jpg

Artykuł szczególnie chwali zawias ErgoLift w laptopach ASUS, który lekko podnosi klawiaturę dla zagwarantowania większego komfortu podczas naciskania klawiszy; najnowocześniejszy ScreenPad 2.0, przekształcający touchpada w niewielki ekran; a także ScreenPad Plus, który oferuje duży, pełnowymiarowy ekran, płynne wrażenia podczas oglądania oraz lepszą pracę z kilkoma ekranami do napędzania kreatywności.
Ponadto pracownicy Laptop Mag tak wysoko ocenili Zephyrusa G14, że otrzymał on pięciogwiazdkową recenzję i wyróżnienie „Wybór redakcji”. Jest to odpowiednie uznanie dla wyjątkowej wydajności gamingowej laptopa Zephyrus G14 i zapewniania graczom możliwości pokonania rywali w rozgrywce. Zephyrus G14 to smukły i lekki laptop gamingowy oferujący ponad 10 godzin czasu pracy baterii oraz ekran AniMe Matrix™, zapewniając daleko idące możliwości personalizacji i umożliwiając użytkownikom prezentowanie własnych grafik, animacji i innych efektów za pomocą mini diod LED wbudowanych w pokrywie.

Wyjątkowa wartość i gama produktów

Firma ASUS uzyskała również doskonały wynik (14 na 15) za wartość oraz szeroką gamę dostępnych laptopów. ASUS oferuje zróżnicowane laptopy opracowane z myślą o zapewnieniu różnym użytkownikom niesamowitych wrażeń podczas korzystania, w tym użytkownikom profesjonalnym, osobom okazjonalnie korzystającym z komputera, graczom oraz twórcom treści. Udostępniając w swojej ofercie zarówno modele high-endowe, jak i komputery do ogólnych zastosowań, firma ASUS projektuje każdego laptopa w oparciu o koncepcję „Design Thinking” dla zagwarantowania, że końcowy wynik zapewni niespotykane nigdzie indziej wrażenia użytkownika. Kilka laptopów otrzymało szczególne pochwały od Laptop Mag w tej kategorii:

  • ASUS VivoBook S15
  • ASUS ZenBook Duo (UX481)
  • ASUS Chromebook Flip C436
  • ASUS ExpertBook B9450
  • ASUS ProArt StudioBook Pro 17 (W700G3T)
  • ROG Zephyrus G14
  • ROG Zephyrus S (GX502)

Podobne artykuły