Strona głównaAktualnościBLAST Rising zbliża się wielkimi krokami.

BLAST Rising zbliża się wielkimi krokami.

BLAST Rising zbliża się wielkimi krokami. Przedstawiamy zaproszone bezpośrednio przez organizatorów drużyny, które znajdują się na różnych szczeblach rankingu HLTV począwszy od pozycji 22 wzwyż. Wśród nich znajdują się zarówno młode talenty jak i weterani oraz legendy europejskiej sceny CS:GO.

Zespoły rozpoczną rywalizację 4 maja i przez kolejne cztery dni rozegrane zostaną pierwsze mecze w każdej z czterech grup. W kolejnym tygodniu odbędą się spotkania rewanżowe. Faza play-offów rozpocznie się 18 maja. W finale zaplanowanym na 22 maja spotkają się drużyny, które powalczą o nagrodę główną wysokości €16 000. Za zajęcie drugiego miejsca przewidziana jest pula €8000 a trzecie i czwarte miejsce nagrodzone zostanie kwotą €3000. W sumie pula nagród wyniesie €30 000.

 Oto 16 drużyn, które dostały zaproszenie do turnieju.

NoTEAMCOUNTRYHLTV RANK
1HAVUFinland22
2HereticsFrance30
3Movistar RidersSpain32
4EndpointUK40
5NordavindNorway45
6AGOPoland53
7JapalenoSweden54
8Alternate AttaxGermany55
9SecretEurope56
10AVEZPoland57
11FATEBulgaria61
12SalamanderHungary63
13ApeksNorway68
14TrickedDenmark82
15SawPortugal97
16Vodafone GiantsPortugal

Prezentacja grup zaplanowana jest na 30 kwietnia. Transmisja odbędzie się na kanale https://www.twitch.tv/blasttv.

Turniej BLAST Rising, organizowany jest przez BLAST oraz agencję gamingową Fantasyexpo.

Na temat BLAST

BLAST – globalna sieć mediów esportowych, która dostarcza światowej klasy doświadczenia i rozrywkę. Angażujące programy ze studia transmisyjnego, wydarzenia na halach, platformy cyfrowe czy najlepszej klasy content multi-platformowy, tworzymy najbardziej ekscytujące, zapierające dech w piersiach i euforyczne momenty w esporcie. Sprawdź BLAST Premier, nasz międzynarodowy turniej w CS:GO, gdzie najlepsze zespoły i najjaśniejsze gwiazdy walczą o pulę nagród w wysokości 4.25 miliona dolarów. Transmisja odbywa się na całym w świecie w ponad 100 krajach, docierając do ponad 150 milionów domów. Dowiedz się więcej na BLASTPremier.com

Na temat Fantasyexpo

Fantasyexpo jest wiodącą europejską agencją gamingową. Doświadczenie zebrane na przestrzeni ostatnich lat, a także własne środki, wypracowane strategie i sprawdzone narzędzia pomagają nam osiągnąć zamierzony cel w sposób kreatywny i wyróżniający się na rynku. Fantasyexpo tworzą pasjonaci gier i esportu z zacięciem do tworzenia ambitnych i dużych realizacji. Szukamy nowych trendów w branży i dobrze rozumiemy potrzeby graczy.

Podobne artykuły