Strona głównaAktualnościBonusy bukmacherskie 2022 roku także na e-sport

Bonusy bukmacherskie 2022 roku także na e-sport

Coraz popularniejsza w naszym kraju jest rywalizacja e-sportowa. Nie powinno zatem dziwić, że wkroczyła ona również do branży bukmacherskiej.

Zakłady sportowe bardzo chętnie sięgają po gry komputerowe oraz związane z nimi turnieje e-sportowe, ponieważ nieustannie chcą poszerzać swoją ofertę i kierować ją do coraz to młodszych pokoleń. Zwłaszcza tych, których piłka nożna, siatkówka, handball, czy inne tradycyjne dyscypliny sportowe, zwyczajnie mogą nie interesować. E-sport jest powiewem świeżości, w którego pompuje się coraz większe pieniądze. To zaś sprawia, że elektroniczna forma zmagań sportowych przyciąga rzesze fanów. Obok tak łakomego kąska rynek bukmacherski po prostu nie może przejść obojętnie. 

– Dodajmy też, że „buki” rozszerzają swoją ofertę, ponieważ chcą być konkurencyjne wobec innych firm o tym samym profilu działalności. Pamiętajmy, że na polskim rynku dostępnych jest obecnie ponad dwadzieścia podmiotów organizujących zakłady wzajemne. To bardzo dużo, dlatego każdy z nich chce się czymś wyróżniać i zdobywać przewagę nad konkurencją.

W związku z tym „buki” regularnie wypuszczają dla swoich klientów nowe zdarzenia, jak również promocje, czy bonusy bukmacherskie 2022 roku, które są opracowane specjalnie z myślą o klientach zainteresowanych głównie e-sportem. – Należy się spodziewać, że takich osób będzie tylko przybywać – dodaje Irenka Zając.

Zakłady eSportowe 

Warto wiedzieć, że w dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić zakłady bukmacherskie bez takich gier jak na przykład Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, czy Rocket League. Ofert tego typu szukają współcześni typerzy, dla których zakłady na tradycyjne dyscypliny sportowe okazują się niewystarczające. 

Można zatem powiedzieć, że przed e-sportem w naszym kraju świetlana przyszłość, czego papierkiem lakmusowym jest na przykład branża bukmacherska. Coraz więcej młodych osób pcha się do gry i marzy o karierze topowego e-sportowca. A jeśli to się nie uda, z pewnością doskonałą część z nich wyląduje w miejscu, gdzie i tak będzie blisko branży e-sportowej. 

Obecnie wszystko układa się w jednolitą pozytywną całość, jednak warto wspomnieć, że początki e-sportu w Polsce nie były takie łatwe, jak to się teraz może wszystkim wydawać. Gry komputerowe przez długi okres postrzegane były bardzo pejoratywnie i (szczególnie przez starsze pokolenia) nie były traktowane poważnie. Jeszcze kilka dekadę temu ciężko było sobie wyobrazić, że „granie w grę” będzie się kojarzyć NIE z marnowaniem czasu, a z bardzo dochodowym zawodem. Tak właśnie oceniamy gry komputerowe teraz. 

esport-bonust-bukmacherskie2

Niech dobitnym dowodem na rozwój tego rynku jest fakt, że premier Mateusz Morawiecki esport stawia bardzo wysoko i między innymi dlatego jego rząd będzie w Polsce wspierał inwestycje mające na celu rozwój tego sektora rozrywki. 

Kiedyś na takie wsparcie nie mógł liczyć na przykład prekursor e-sportu w Polsce, a więc Krzyszotof „Draco” Nalepka – legendarny gracz StarCrafta, który był tak dobry w tym, co robi, że przez rok grał zawodowo w Korei Południowej. Tam reprezentował barwy OGN Sparkyz. Niestety ta przygoda zakończyła się dość szybko, co było decyzją Polaka. Mimo wszystko to właśnie „Draco” zapisał się wielkimi zgłoskami w historii krajowego e-sportu. Był pierwszym wielkim i nikt mu tego nie odbierze. 

STS esport i nie tylko. Sprawdź, którzy bukmacherzy sięgają po współczesną rozrywkę 

Dziś w zasadzie każdy „buk” ma dla typerów coś z e-sportu. Esport wyniki można sprawdzić w wielu zakładach sportowych, jednak to dopiero początek długiej wyliczanki, bo w zakładach sportowych znajdziemy też transmisje LIVE, zakłady na żywo, liczne bonusy i promocje. Jedną z najmocniejszych ofert ma STS, który zaopatrzony jest w dużą ilość e-sportowych zdarzeń. Z nich na co dzień korzystają w naszym kraju tysiące osób. Wystarczy, że zarejestrujesz tam konto, a zakłady e-sportowe będą w zasięgu Twojej ręki. Dodatkowo STS ma dla Ciebie kod promocyjny na dodatkowy freebet. 

STS ma dla graczy szeroką ofertę i można u nich obstawić między innymi turnieje w ramach takich gier jak: 

  • Valorant 
  • Dota 2 
  • League of Legends 
  • Counter Strike
  • Rainbow Six 
  • Rocket League 
  • StarCraft 2
  • Overwatch 

Jednak nie jest to jedyny „buk” kładący duży nacisk na branżę e-sportową. Całkiem ciekawą ofertę ma na przykład LVBet, który proponuje klientom dedykowaną podstronę, jak też zakłady i transmisje LIVE. Można się spodziewać również niespodzianki w postaci specjalnego bonusu do wykorzystania przy betach e-sportowych. 

Z kolei TOTALbet oferuje graczom gwarancję wysokiego kursu na zakłady e-sportowe, szeroką ofertę, a także spory zakres proponowanych zakładów. Z pewnością poczujemy się usatysfakcjonowani korzystając z propozycji BETFAN, eWinner, Fortuny, Betcris, Superbet, czy Betclic. Ogólnie mówiąc, propozycji zakładów e-sportowych na polskim rynku zdecydowanie nie brakuje.  

Pieniądze robią pieniądze. Czyli dlaczego u bukamchera jest tak dużo e-sportu 

Sprawa jest oczywista. W branżę e-sportową wkładane są aktualnie gigantyczne pieniądze i wystarczy spojrzeć na pule nagród niektórych turniejów, by sobie to dobitnie uzmysłowić. The International – łączna wartość nagród to 40 milionów dolarów, Fortnite World Cup 2019 – pula nagród do 30 milionów dolarów, Mistrzostwa Świata League of Legends – 2 250 000 dolarów, Mistrzostwa Ligi Call of Duty – najlepszemu zespołowi przypadło 1,5 miliona dolarów. Co więcej, te sumy z każdym rokiem będą rosnąć, co tylko napędza koniunkturę. Jeśli o jakimś sporcie jest głośno, prędzej, czy później i tak trafi na strony zakładów bukmacherskich. I tak właśnie jest w przypadku branży e-sportowej. 

Dziś każdy zauważa ogromne korzyści z wdrażania w nasze życie e-sportu. To machina, której nie da się zatrzymać. Będzie się ona rozwijać i wywierać na kolejne pokolenia coraz to większy wpływ. To trend zauważalny nie tylko w najbardziej rozwiniętych zakątkach świata, ale również w Polsce. 

Podobne artykuły