Strona głównaAktualnościBracia Malczyńscy wchodzą w e-sport z własną organizacją. Together Esports staje się...

Bracia Malczyńscy wchodzą w e-sport z własną organizacją. Together Esports staje się H34T-em.

Youtuberzy Marcin i Dawid Malczyńscy będą na fundamentach organizacji Together tworzyć nową markę o nazwie H34T oraz przewodzić jej rozwojowi.

Oprócz zmienionej nazwy i kierunku działań, klub zyskuje odświeżone, inspirowane płomieniem logo. Restart organizacji naznaczony będzie przez rozpoczęcie nowych projektów, dywizji oraz współprac, których ogłoszenie nastąpi w kolejnych dniach.

Marcin Malczyński, współwłaściciel:

„Od kilku lat po cichu śledziłem e-sport w naszym kraju, wcześniej uczestniczyłem w nim jako gracz kiedy kształtowały się podwaliny pod obecną scenę. Dlatego postanowiłem połączyć siły z Together Esports i zbudować nową organizację łączącą doświadczonych graczy z młodymi talentami. Wydaje mi się że jest jeszcze bardzo dużo miejsca na rozwój e-sportu w naszym kraju i chciałbym się do tego aktywnie przyczynić.”

Maksymilian Pawłowski, współwłaściciel:

„Przemyśleliśmy z resztą zarządu jakie są zalety organizacji oraz czego jej brakuje i uznaliśmy, że marka potrzebuje odświeżenia, nowego impulsu do działania, więcej ognia. Marcin i Dawid, jak to twórcy contentu, są kreatywni i mają wiele inspirujących pomysłów. Cieszę się więc, że zdecydowali się współtworzyć H34T, bo będzie to dobre połączenie obecnie istniejących struktur TGE oraz ich doświadczenia w innych dziedzinach i pasji do e-sportu.”

Dywizje dokończą obecnie trwające rozgrywki jako Together Esports i rozpoczną kolejne sezony już w nowych barwach. 

Po więcej informacji oraz aktualności dotyczących organizacji zapraszamy na media społecznościowe H34T Esports.

Podobne artykuły