Strona głównaAktualnościCODMANIA 2v2 Tournament - emocje i konkurencja w najnowszej odsłonie Call of...

CODMANIA 2v2 Tournament – emocje i konkurencja w najnowszej odsłonie Call of Duty

Brakowało wam rywalizacji w Call of Duty na najwyższym poziomie? Z pomocą przychodzi Wojtek “Łozo” Łozowski, który z turniejem CODMANIA 2v2 Tournament zamierza zmienić polskie podwórko CoD.

CODMANIA to nowatorski projekt, który stworzony został dla społeczności graczy Call of Duty. Jednym z największych pasjonatów CoD jest Wojciech “Łozo” Łozowski. Wokalista jest bardzo aktywny świecie gamingu i esportu, co pokazuje poprzez częste streamowanie przeróżnych tytułów, w tym między innymi strzelanki od Activision, a także przez obecność na różnych wydarzeniach. Gwiazda odpowiada również za organizację całego turnieju, a wspomaga go w tym agencja gamingowa Fantasyexpo.

„Czas przywrócić piekielny ogień rywalizacji w gierce, którą znają wszyscy! Skoro autorzy gry nie chcą dać nam rankingów, to sami sobie zagwarantujemy świetną zabawę. Zaczynamy od turnieju 2v2! CODMANIA is coming god damn it!!!” – mówi Wojtek Łozowski, znany na twitchu jako TheMightyWozz.

„Mało tego! Jak nudzą was ugrzecznione relacje z turniejów gamingowych, marynarki prowadzących, i zbyt duża poprawność polityczna to szykujcie sie na naszą relację z Main Eventu CODMANII!!! Czas wprowadzić trochę zdrowego pierdolnięcia w świat gamingu! Ognie, bajery i piękne kobiety.

LEEETSSS GOOO!!!” – dodaje Łozo.

Call of Duty to jedna z najpopularniejszych serii gier z gatunku First-Person Shooter. Od 2003 roku Activision regularnie wypuszcza nowe odsłony, które rewolucjonizują gatunek FPS-ów swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami i świeżym podejściem. Te aspekty są bardzo widoczne w trybie wieloosobowym w CoD, który z roku na rok przyciąga rzeszę fanów przed monitory. Graczom brakuje jednak możliwości zagrania na najwyższym poziomie, prawdziwej konkurencji. Tutaj właśnie z pomocną dłonią wychodzi Łozo. Z jego inicjatywy na polskiej scenie pojawią się niepowtarzalne rozgrywki – w najnowszej, eksplozywnej odsłonie Call of Duty, Modern Warfare zostanie zorganizowany turniej CODMANIA.

Jak będa wyglądac rozgrywki? Jest to prosty format, który niemniej jednak dostarczy potężną dawkę emocji, z najlepszymi zawodnikami Call of Duty, i gwiazdami gamingu w roli głównej. Zawodnicy będą pojedynkować się w zmaganiach 2v2. W drugiej połowie lutego odbędą się cztery turnieje kwalifikacyjne, do którego każdy będzie mógł się zapisać. Najbardziej wytrwały duet, który okaże się zwycięski w każdych z nich, zarezerwuje sobie miejsce w wielkim finale.

Wielki finał będzie wydarzeniem, które trudno będzie zapomnieć, ponieważ poza wspomnianymi czterema duetami, wyłonionymi drogą kwalifikacji, zobaczymy w nim kilka gwiazd ze świata gamingu. Do Łoza dołączą Izak, Leh, Nexos, Pago, HS, Rojo. Każdy z nich potwierdził swój udział w wydarzeniu roku w Call of Duty – dopełnią oni listę drużyn. Oprócz samej rywalizacji, organizatorowi również zależało na tym, by stworzyć turniej, w którym widzowie mogliby zagrać przeciwko “gwiazdom”, a takich inicjatyw brakuje na polskim rynku gamingowym.
W turnieju nie zabraknie też nagród – o zawodników zadba firma SteelSeries, która ufundowała słuchawki Arctis 7 oraz myszki Sensei Ten. Takiego sprzętu nie powstydziłby się żaden profesjonalista.

Kwalifikacje będą transmitowane na kanale TheMightyWozz w serwisie Twitch.tv. Z kolei wielki finał będzie można dodatkowo zobaczyć na kanałach każdego z influencerów.

Zapisy do pierwszego turnieju kwalifikacyjnego otwierają się dziś o godzinie 20:00. Jeżeli chcecie pokazać, że macie szansę z najlepszymi, to tym prędzej zapiszcie się do wzięcia udziału! Wszystkie dodatkowe szczegóły i regulamin znajdziecie pod tym linkiem.
Link do szczegółów i regulaminu – https://esportnow.pl/codmania/
Link do filmu promującego turniej – https://www.myairbridge.com/en/#!/link/gfHNE0mke

Podobne artykuły