Strona głównaACERDDR5 XPG wprowadza nowe, szybkie pamięci.

DDR5 XPG wprowadza nowe, szybkie pamięci.

XPG, szybko rozwijający się dostawca systemów, komponentów i urządzeń peryferyjnych dla graczy, profesjonalistów sportowych i entuzjastów techniki, ogłosił, że jego laboratorium XPG Overclocking Lab (XOCL) przetaktowało nowy moduł pamięci XPG DDR5 do częstotliwości 8 118 MT/s.  

XPG jest pierwszym dostawcą pamięci DRAM, który dokonał tego przełomu z modułem pamięci DDR5. Osiągnięcie to podkreśla wiedzę i doświadczenie XPG w podkręcaniu modułów pamięci do ich pełnego potencjału. Rekordowy wynik został osiągnięty z modułem pamięci DDR5 o standardowej prędkości taktowania 4,800 MT/s.
DDR5 XPG OC Result 1:8118MT/s

DDR5 XPG

OC Result2:8104MT/s

DDR5 XPG

O XPG

XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) została założona przez ADATA w celu dostarczania produktów o wysokiej wydajności dla graczy, profesjonalistów esportu i entuzjastów technologii. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie produktów, które zapewniają ekstremalną wydajność i dlatego ściśle współpracujemy ze społecznością graczy i esportowców, aby uzyskać wgląd w rzeczywiste potrzeby użytkowników. Dostarczamy pełną gamę produktów od systemów, komponentów, urządzeń peryferyjnych po urządzenia i tworzymy je z myślą o najwyższych standardach stabilności, niezawodności i wydajności. Tworzymy również produkty o niezwykle atrakcyjnym wzornictwie, które przyniosły nam kilka prestiżowych międzynarodowych nagród, takich jak iF Design i Good Design. Poza produktami odgrywamy aktywną rolę w sponsorowaniu i wspieraniu wydarzeń i drużyn e-sportowych na całym świecie, aby zapewnić ekstremalne wrażenia z gier na najwyższym poziomie.

Mechanika działania loot packów i ich wpływ na grę – czy to zabija fun?

Podobne artykuły