Strona głównaAktualnościDrugie kwalifikacje Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends

Drugie kwalifikacje Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends

Po kilku tygodniach przerwy wracają rozgrywki związane z Ligą Legend! Startują drugie zapisy do Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends.

Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends to jeden z największych turniejów League of Legends w Polsce, jeśli weźmiemy rywalizację jeden na jednego. W pierwszej turze wystąpiło ponad tysiąc zawodników, zaś najlepszym graczem okazał się “ff malaika”, który jako pierwszy zagwarantował sobie miejsce w finałach.

Przypomnijmy, że w walka w Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends toczy się o potężną pulę nagród wynoszącą 20.000 złotych. Gotówka rozdysponowana zostanie zarówno na uczestników fazy pucharowej, jak i przegranych półfinalistów i finalistów z każdej rundy kwalifikacyjnej.

Warto wspomnieć, że wraz z drugim turniejem eliminacyjnym nastąpiły pewne zmiany w regulaminie rozgrywek. Uczestnicy będą musieli wykonać check-in między 15:30 a 16:00, zaś pierwsze mecze wystartują 16:30. Oprócz tego organizator w związku ze stroną techniczną gry oraz w związku z wybranym formatem rozgrywek, postanowił odgórnie wykluczyć następujące postacie z turnieju: Ornn, Caitlyn, Akali oraz Seraphine. Wybór zbanowanej postaci przez uczestnika turnieju będzie skutkował powtórzeniem spotkania lub wykluczeniem uczestnika z turnieju, w zależności od decyzji administratora.

Nadchodzące kwalifikacje rozpoczynają się w następujących dniach:

Do finałów, które zostaną rozegrane 20 listopada, awansuje łącznie 8 zawodników. Finaliści będą walczyć o pokaźną gotówkę! W puli nagród znalazło się aż o 20.000 złotych. Faza pucharowa skomentowana zostanie przez niezawodny duet – Damiana “Nervariena” Ziaję oraz Wojciecha “Bezi” Wróbla.

Więcej informacji na www.montesnack.pl

Podobne artykuły