Strona głównaAktualności Hey lol wygrywa Blitz Europe Cup 2021

[EG-] Hey lol wygrywa Blitz Europe Cup 2021

[EG-] Hey lol zabiera do domu główną nagrodę w wysokości 25 000 $! W zeszły czwartek i piątek, 25 i 26 listopada, odbył się Blitz Europe Cup powered by AppGallery, ostatni z serii regionalnych mistrzostw World of Tanks Blitz w 2021 roku.

Cztery najsilniejsze drużyny w regionie z powodzeniem przeszły przez turnieje sezonu jesiennego, aby wziąć udział w Blitz Cup i rywalizować o tytuł mistrzowski i główną nagrodę:

  • [LOCA] Fantastyczny
  • [-BPS-] Gravitas
  • [EG-] Hej lol
  • [JON3S] Los JON3S

Już od pierwszych meczów było jasne, że rywalizacja będzie intensywna, ponieważ każda drużyna była zdeterminowana, aby odejść z chwałą i gotówką. Całkowita pula nagród Blitz Europe Cup wynosiła 50 000 $, z czego połowa miała zostać przyznana drużynie zajmującej 1. miejsce.

Walka między [EG-] Hey lol i [LOCA] Fantastic była zaciekła. Pierwszego dnia mistrzostw obie drużyny zaprezentowały się znakomicie i pokazały nam, jak walczą prawdziwi czołgiści: [EG-] Hey lol pokonał [-BPS-] Gravitasa z wynikiem 4:3, a [LOCA] Fantastyczne pokonanie [JON3S] Los JON3S z wynikiem 4:0.

[LOCA] Fantastic i [EG-] Hey lol zmierzyli się po raz pierwszy w ostatnim dniu zawodów, ten ostatni odszedł z decydującym zwycięstwem 4:1. Jednak w dolnym przedziale [LOCA] Fantastic nie poddało się, walcząc o drogę powrotną przez szeregi, aby dostać się do wielkiego finału mistrzostw, gdzie ponownie zmierzyli się z [EG-] Hej lol. Pomimo zaciętej walki, [EG-] Hey lol udało się powtórzyć swój poprzedni sukces, pokonując [LOCA] Fantastic z wynikiem 5:4. Gratulacje dla [EG-] Hej lol za ich zasłużone zwycięstwo! Drużyna opuszcza turniej z tytułem mistrza i oczywiście główną nagrodą 25 000 $. Drugie, trzecie i czwarte miejsce uplasowały się następująco:

  • II miejsce – [LOCA] Fantastyczne
  • III miejsce — [JON3S] Los JON3S
  • IV miejsce— [-BPS-] Gravitas

Blitz Europe Cup kończy regionalną serię mistrzostw Blitz Cup 2021. Do następnego turnieju, dowódcy! Pamiętaj, aby śledzić oficjalne kanały WOTB, aby uzyskać aktualizacje!

O World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz to zabawne, beztroskie podejście do gatunku, który nagina zasady rzeczywistości, wprowadzając wciągającą odmianę walki pancernej. Głęboka mechanika i realistyczne modele fizyczne w autentycznych i alternatywnych ustawieniach historycznych łączą się, aby stworzyć płynną rozgrywkę i różnorodność taktyczną.

Serwis komputerów, laptopów, usługi informatyczne.

Podobne artykuły