Strona głównaAktualnościEkipa Fantasy daje dobry przykład i bierze udział w charytatywnym streamie!

Ekipa Fantasy daje dobry przykład i bierze udział w charytatywnym streamie!

W najbliższy piątek odbędzie się piąta edycja charytatywnego streamu. Znani youtuberzy: Patryk „Lachu” Lach, Korneliusz „N3jxiom” Rzeźwicki, Adrian „Kamyk” Kamiński, Jakub „Jcob” Weber, Konrad „Vibe” Gdański oraz Kajetan “Koza Sport” Kaźmierski przez 50 godzin na kanale YouTube „Ekipy Fantasy” będą prowadzić transmisję na żywo, w trakcie której będą zbierane pieniądze na leczenie Mikołaja, 6-letniego chłopca z Radomia, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę. Startujemy 7 grudnia o godzinie 18:00.

Podczas zeszłorocznej edycji gamerom udało się zebrać ponad 120 tysięcy złotych, a przed monitorami komputerów, smartfonów i laptopów zgromadziły się dziesiątki tysięcy oglądających. Nie powinno to jednak dziwić, bo w trakcie nadawania działy się naprawdę ciekawe rzeczy: konsolowe zmagania, wspólne śpiewanie świątecznych przebojów czy wizyta chłopaków z WiP Bros.
W tym roku organizatorzy mają nadzieję na zgromadzenie jeszcze większej kwoty. W trakcie streamu członkowie Ekipy Fantasy będą zapewniać widzom rozrywkę na najwyższym poziomie: dominować będzie rozgrywka w FIFA, ale nie tylko – dla odwiedzających kanał przygotowano szereg atrakcji.
Wydarzenie rozpocznie się 7 grudnia o godzinie 18:00, a zakończy 9 grudnia o godzinie 20:00. Transmisja przez cały czas będzie dostępna na specjalnie przygotowanym kanale YouTube. Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na kanałach social media wspomnianych twórców.
Charytatywne akcje znanych youtuberów czy gamerów nie są dla nas żadnym zaskoczeniem, wręcz odwrotnie, na każdym kroku przekonujemy się, że empatia oraz chęć pomocy potrzebującym to coraz popularniejsza forma społecznej odpowiedzialności mediów społecznościowych – komentuje Tobiasz Wybraniec, prezes agencji GetHero.
Ekipa Fantasy zachęca wszystkich do odwiedzenia streamu i wsparcia zbiórki środków. Youtuberzy mają nadzieję, że w tym roku uda im się zgromadzić nie tylko więcej widzów, ale przede wszystkim przebić zebraną w zeszłym roku kwotę, co przełoży się w sposób bezpośredni na większe wsparcie dla Mikołaja.

Podobne artykuły