Strona głównaAktualnościEsport Tour 2022! - HONORIS i Illuminar w półfinale.

Esport Tour 2022! – HONORIS i Illuminar w półfinale.

Zakończyła się faza grupowa eliminacji Esport Tour 2022: Series #1, znamy już zatem line-up rozgrywek play-off, które wystartowały 28. kwietnia!

Esport Tour 2022 to cykl organizowanych przez Cyberwolves turniejów dla profesjonalistów w Counter-Strike: Global Offensive, których łączną stawką jest 250 000 PLN. Partnerem strategicznym wydarzenia w tym sezonie został OLX. Do grona sponsorów dołączyli Wawel oraz iBOX.

Do rozpoczętego 20. kwietnia turnieju organizator zaprosił 16 drużyn, wśród których znalazły się teamy z pierwszej 100 rankingu HLTV.

Tegoroczny line-up pierwszej serii Esport Tour jest naprawdę imponujący. O wysoką stawkę zawalczą drużyny z całego świata. Jesteśmy bardzo podekscytowani, ponieważ wysoki poziom teamów, które przyjęły zaproszenie do udziału w turnieju, zapowiada duże emocje w fazie eliminacyjnej, a także w play-offach. – mówi Maciej Sikorski, dyrektor zarządzający Cyberwolves

Przez pierwsze 8 dni zmagań widzowie transmisji na żywo mogli liczyć na niesamowite emocje podczas meczów eliminacyjnych w 4 grupach.

Pierwszy dzień starć w Grupie A zwieńczyło zwycięstwo Nexus w meczu przeciwko Ungentium, które zapewniło wygranym awans do ćwierćfinału, jako pierwszej drużynie w turnieju. Do zawodników z Rumunii po drugim dniu eliminacji dołączyła ekipa Illuminar, zajmując drugie miejsce w grupie, po zwycięstwie w deciderze przeciwko rodakom w barwach Ungentium.

Pojedynki drużyn Grupy B przyniosły tytuł zwycięzcy teamowi AGO, który pokonał HONORIS 2:1 w meczu o pierwsze miejsce. Na odpowiedź Polaków nie trzeba było jednak długo czekać, ponieważ w decydującym starciu drugiego dnia odesłali do domu zawodników 4glory i z drugiego miejsca weszli do fazy play-off turnieju.

Grupa C to jednoznaczne zwycięstwo AVANGAR, które zdeklasowało rywali z Bad News Bears, wywalczając sobie tym samym awans z pierwszego miejsca do ćwierćfinału. Do zawodników zwycięskiej drużyny dołączyli BLUEJAYS, którzy w deciderze pokonali niedźwiedzie z USA i zajęli drugie miejsce w grupie.

Fazę grupową zamknęły eliminacje Grupy D, w której liderem po długiej walce okazał się zespół z Wielkiej Brytanii. Into The Breach pokonali Savage w meczu zwycięzców i sięgnęli po awans już pierwszego dnia tych eliminacji. W ostatnim starciu fazy zawodnicy PACT pokonali Tricked i tym bardzo wyrównanym spotkaniem zakończyli walkę o ostatni slot w ćwierćfinałach Serii #1.

Play-offy Esport Tour 2022: Series #1 potrwają trzy dni. W fazie ćwierćfinałowej, widzowie śledzili swoich faworytów w trzech meczach o awans do półfinału. Cztery drużyny, które wywalczyły sobie sloty w starciach o wielki finał to Honoris, triumfujące 2:1 w starciu z AVANGAR, Illuminar, które pokonało 2:0 zawodników z angielskiego teamu Into The Breach, PACT, który po długim i emocjonującym meczu przeciwko Nexus zdobył wynik 2:1 oraz BLUEJAYS. Pierwsze spotkanie półfinałowe zaplanowano na godzinę 12:30 już dzisiaj i wiemy, że w meczu tym zobaczymy dwie drużyny z Polski!

Zwycięzcę turnieju poznamy już 30. kwietnia. Transmisję live ze wszystkich rozgrywanych spotkań, które polskim komentarzem opatrzą Sebastian “Divox” Mazek, Bartłomiej “BSG” Sękowski i Jakub “mil3k” Milewski, można śledzić na kanale Twitch organizatora pod adresem twitch.tv/cyberwolvestv

Więcej informacji o turnieju znajduje się na stronie https://www.cyberwolves.pl/esport-tour/

—————————————————————————————————————————

Cyberwolves s.p. z o.o. to polski organizator wydarzeń esportowych i gamingowych o charakterze międzynarodowym.

Przyspieszamy bicie serc naszych fanów i widzów. Łączymy marki i gamerów, zapewniamy narzędzia, inspiracje i sieci, które sprawiają, że wspólnie tworzymy cyberhistorię.

Od 2018 roku budujemy rozpoznawalność oraz świadomość marek wśród graczy, streamerów i pasjonatów esportu i gamingu, umożliwiając naszym partnerom biznesowym bezpośrednie dotarcie do nowych grup odbiorców oraz lokowanie produków i usługi w świecie sportów elektronicznych.

W tym czasie zyskaliśmy zaufanie wiodących marek m.in. OLX, Tarczyński, Tiger, Łomża, Wawel i wielu innych.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem media@cyberwolves.pl

Naprawa komputera

Podobne artykuły