Strona głównaAktualnościEsportowiec rzuca na matę mistrza MMA!

Esportowiec rzuca na matę mistrza MMA!

Rywalizacja na dwóch płaszczyznach – wirtualnej oraz sportowej – to inauguracja współpracy Lecha Free i Polskiej Ligi Esportowej oraz okazja do zweryfikowania umiejętności zawodowców poza ich nominalnymi dyscyplinami. Profesjonalni gracze oraz reprezentanci Ekipy Lech Free stanęli ramię w ramię podczas Starcia Lechend!

Gracz CS:GO i zapaśnik w jednej parze? Tak właśnie będzie wyglądał inauguracyjny odcinek “Starcia Lechend”, w którym wystąpią Daniel “STOMP” Płomiński oraz Damian Janikowski. Jednym z zadań, jakie musiał wykonać snajper drużyny Izako Boars było wykonanie rzutu na matę wielokrotnym medalistą mistrzostw Europy i świata. Z kolei Damian, aby zdobyć punkty na konto drużyny, musiał pokonać jeden z etapów mapy parkour w CS:GO.

Starcie Lechend jest inauguracją współpracy Polskiej Ligi Esportowej oraz Lecha Free – lidera na rynku piw bezalkoholowych, który dotychczas wspierał liczne inicjatywy sportowe, w tym Runmageddon. Teraz Lech Free dołącza do grona Partnerów PGE Dywizji Mistrzowskiej, dzięki czemu marka będzie obecna w transmisjach i mediach społecznościowych PLE. Ideą przewodnią współpracy i projektu “Starcie Lechend” jest zestawienie światów sportu i esportu. To pierwsze takie połączenie w historii gamingu, poza Damianem Janikowskim i Danielem “STOMPem” Płomińskim w kolejnych odcinkach zobaczymy również Mikołaja “MOUZa” Karolewskiego z Kasią Szklarczyk, Jacka “MINISE’a” Jeziaka z Izu Ugonohem oraz Sebastiana “NEEXa” Trelę w parze z Natalią Tober.

         Premierowy odcinek Starcia Lechend pojawi się 23.10 na kanale YouTube Polskiej Ligi Esportowej (https://www.youtube.com/c/PolskaLigaEsportowa) oraz na Facebooku (https://www.facebook.com/PolskaLigaEsportowa/). Kolejne części będą pojawiały się co tydzień, aż do piątego odcinka, który zostanie opublikowany podczas finałowego dnia rozgrywek PGE Dywizji Mistrzowskiej – 4 grudnia.

Podobne artykuły