Strona głównaAktualnościFinałowe starcie Polish Open już 23 kwietnia!

Finałowe starcie Polish Open już 23 kwietnia!

Kto zgarnie nagrody z puli 10 tysięcy dolarów?

Polish Open wkracza w kluczową fazę! Turniej od OMEN by HP i NVIDIA z pulą 10 000 dolarów zostanie rozegrany na początku przyszłego tygodnia – wśród uczestników znane zespoły i słynne nazwiska!
Finały Polish Open zaplanowane są na dni 22 i 23 kwietnia. W drabince single elimination BO3 zmierzy się osiem formacji: zaproszone do turnieju devils.one, illuminar Gaming, Enclave Gaming oraz Wisła Płock Esports oraz te, które awans musiały wywalczyć sobie poprzez otwarte kwalifikacje – Avia Deceptor, Fluffy Tail, PRIDE i Delta Five.
Wiele oczu skierowane jest na devils.one – uczestnika turnieju EU Masters, lecz wiele ekip skorzystało z opcji pozyskania zawodników spoza Polski i ich składy wyglądają bardzo obiecująco dla widowiska. W barwach PRIDE pojawi się Olof “Flaxxish” Medin– Szwed ma w swoim portfolio występy w najbardziej prestiżowej europejskiej lidze – EU LCS. W barwach Fluffy Tail pojawi się trzech zawodników z bułgarskiego Random5 – rywalizującego w fazie głównej turnieju EU Masters. Miroslav “Spooky” Gochev, Iliya “Lmzs” Rajgev i Teodor “VendettazZ” Cholakov z pewnością solidnie przetestują umiejętności polskich zawodników!
Spotkania ćwierćfinałowe rozpoczną się o godzinie 15:00 22 kwietnia, zaś półfinały 23.04 od godziny 16:00. Zaraz po nich będziemy mogli oglądać występ finalistów Polish Open. Całość transmisji będzie dostępna na kanale Twitch NVIDIAGeForcePL, a na stanowiskach komentatorskich w studiu Nervariena zasiądą: Damian “Nervarien” Ziaja, Łukasz “Leo” Mirek oraz Wojciech “Bezi” Wróbel.
Zwycięzca Polish Open zainkasuje z puli 10 000 tysięcy dolarów aż 6000. Dla drużyny na środkowym stopniu podium zagwarantowane są 2000, zaś ekipy z miejsc 3-4 zasilą swoje konta kwotą 1000 dolarów.

Podobne artykuły