Strona głównaAktualnościFinały sezonu Jesień 2018 Polskiej Ligi Esportowej na pięknej arenie w Gliwicach!...

Finały sezonu Jesień 2018 Polskiej Ligi Esportowej na pięknej arenie w Gliwicach! Co zobaczymy w trakcie imprezy?

Już 14 oraz 15 grudnia będziemy mieli okazję przyglądać się zmaganiom jednych z najlepszych esportowych zespołów w Polsce. Finał jesiennego sezonu Polskiej Ligi Esportowej zagości w Arenie Gliwice, która po raz pierwszy będzie miała okazję być gospodarzem tego typu imprezy. Co przygotowali dla nas organizatorzy?

Arena Gliwice jest jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów w Polsce. Obiekt jest przystosowany funkcjonalnie i użytkowo do zawodów sportowych, rodzaju wydarzeń estradowych czy imprez masowych.

Miasto Gliwice dostrzegło potencjał drzemiący w esporcie i wsparło inicjatywę organizatorów poprzez udostępnienie jednego z najnowocześniejszych obiektów w Polsce dla społeczności esportowej. Finały Jesiennego Sezonu Polskiej Ligi Esportowej, będą inauguracyjnymi zawodami sportów elektronicznych o takiej skali na tym obiekcie.
sample-photo-box-815x580.jpg

Co, gdzie, kiedy?

W finałach będziemy mieli okazję obserwować zmagania zespołów w dwóch tytułach: Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Rozgrywki będą trwały dwa dni i zostaną rozegrane 14 oraz 15 grudnia. Kibice będą mogli obserwować zmagania jednych z najlepszych drużyn w Polsce, ale walka o awans do finałów wciąż trwa. Na czele Dywizji Mistrzowskiej znajdują się obecnie AGO Esports, Mikstura i Izako Boars. W składzie wiceliderów tabeli występuje Paweł “byali” Bieliński, który jest byłym zawodnikiem Virtus.pro.
W pierwszy dzień zmagań impreza będzie należała do Counter-Strike: Global Offensive i ma charakter zamknięty. Całość rozgrywek będzie dostępna na wizji z pełną profesjonalną oprawą komentatorską. Piątkowe zmagania mają na celu wyłonienie drugiego finalisty dywizji CS:GO, który dzień później podejmie walkę o tytuł najlepszej drużyny Polskiej Ligi Esportowej. Drugi dzień zmagań to czas finałów w oba tytuły z udziałem publiczności. Naprzeciw siebie staną najlepsze drużyny Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. W obu przypadkach rozgrywki będą toczyły się w formacie BO5. Bilety na sobotnie finały będą dostępne pod adresem: www.biletin.pl

Co więcej?

A to nie koniec atrakcji w ramach finału sezonu Jesień 2018 Polskiej Ligi Esportowej. Podczas całej imprezy będziemy mieli okazję spotkać oraz przybić piątkę z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej rywalizacji elektronicznej. W trakcie imprezy kibice będą mieli możliwość natknąć się między innymi na Piotra “Izaka” Skowyrskiego czy Damiana “Nervariena” Ziaję! Dla widzów dla których, finałowe emocje nie będą wystarczające, przygotowany zostanie esportowy showmatch, o którym więcej dowiemy się w najbliższym czasie.

Więcej informacji o finałach sezonu Jesień 2018 Polskiej Ligi Esportowej będą dostępne na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Podobne artykuły