Strona głównaAktualnościforBET stawia na esport! Zakłady bukmacherskie podjęły współpracę z Polską Ligą Esportową

forBET stawia na esport! Zakłady bukmacherskie podjęły współpracę z Polską Ligą Esportową

Zakłady bukmacherskie forBET poszerzają swoją działalność w branży esportowej. W miniony weekend podczas Poznań Game Arena 2019 firma ogłosiła podjęcia współpracy z Polską Ligą Esportową. forBET, który obecnie posiada ofertę zakładów ze spotkań sceny sportów elektronicznych, dzięki nowej współpracy poszerza swoje portfolio o kolejne rozgrywki esportowe.
Zakłady bukmacherskie forBET działające od 2016 roku, to jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Dążąc do rozwoju swojej oferty w naszym kraju, marka ogłosiła partnerstwo nad Polską Ligą Esportową podczas WarmUP, czyli zmaganiami rozgrzewkowymi przed właściwym sezonem organizowanmi na PGA 2019.

Partnerstwo z Polską Ligą Esportową daje nam wiele możliwości. Przede wszystkim jest to dotarcie z naszą zróżnicowaną ofertą do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Ponadto wspieranie polskiego esportu jest dla nas szalenie ważne, ponieważ obserwujemy dynamiczny rozwój tej branży i widzimy jaki potencjał niesie ta inwestycja.

 mówi, Viktor Pacinek, specjalista ds. marketingu w forBET

Współpraca Polskiej Ligi Esportowej z marką forBET przyniesie obu stronom wiele korzyści, i pozwoli na wspólne kreatywne podejście do rozgrywek esportowych. Rozpoczynając inwestycję w esport od wsparcia transmisji turniejowych, forBET przechodzi na nowy i bardziej zaawansowany etap współpracy z branżą sportów elektronicznych.

mówi Justyna Oracz, Head of Brands Fantasyexpo

Co typujemy w esporcie?

Rozgrywki organizowane przez agencję gamingową Fantasyexpo regularnie przyciągają masę widzów – zmagania najlepszych polskich teamów esportowych śledzi przed ekranami ponad 25 tysięcy kibiców. forBET objął patronat nad rozgrywkami Counter-Strike: Global Offensive zarówno w Dywizji Mistrzowskiej, jak i Profesjonalnej. CS:GO, jak i inne tytuły esportowe pojawiające się regularnie w lidze, dają wiele możliwości do zróżnicowania pojawiających się typów. Czy mecz zakończy się w dwadzieścia rund? Ile dany gracz zarobi punktów? To tylko niektóre z nich.

Zasięgi Polskiej Ligi Esportowej pozwolą na dotarcie ofert forBETu do szerokiej gamy odbiorców. W ramach współpracy podczas zmagań formacji Dywizji Mistrzowskiej oraz Profesjonalnej Counter-Strike: Global Offensive, w ofercie bukmachera będą pojawiać się turniejowe live-bety oraz zakłady typu pre match.
forBET rozpoczynając współpracę z Polską Ligą Esportową w miniony weekend, już zdążył zaskarbić sobie sympatię drużyn i kibiców. Zakłady bukmacherskie podczas inauguracyjnych zmagań ligowych na PGA 2019  został fundatorem nagrody MVP dla najlepszego zawodnika, którą zdobył Dominik “GruBy” Świderski z x-kom AGO.
Marka forBET znana jest na polskiej scenie sportów elektronicznych, z wspierania rozwoju branży esportowej. W tym roku mieliśmy już okazję zobaczyć zakłady bukmacherskie w roli partnera transmisji turniejowej. Marka po raz pierwszy wsparła esport w ramach polskiej transmisji z Blast Pro Series Madryt oraz Esports Championship Series Sezon 7 Week 4, których organizatorem również było Fantasyexpo.

Podobne artykuły