Strona głównaAktualnościGdziekolwiek jesteś z Chromebookiem, GeForce NOW pozwala zabrać ze sobą gry

Gdziekolwiek jesteś z Chromebookiem, GeForce NOW pozwala zabrać ze sobą gry

Chromebooki, takie jak GeForce NOW, są gotowe zawsze tam gdzie jesteś.

Dzisiejsza wersja beta na ChromeOS pozwala Chromebookom grać w gry na PC za pomocą usługi GeForce NOW.

Użytkownicy Chromebooków dołączają do milionów na urządzeniach mobilnych PC, Mac, SHIELD i Android, grających już w swoje ulubione gry w usłudze gier w chmurze z wydajnością GeForce.

Aby rozpocząć wejdź na play.geforcenow.com i zaloguj się na swoje konto GeForce NOW. Rejestracja jest łatwa, wystarczy wybrać płatne członkostwo Founders lub darmowe konto.

Teraz jest świetny czas na dołączenie. Właśnie zostało uruchomione sześciomiesięczne członkostwo Founders, które obejmuje token Hyper Scape Season One Battle Pass i ekskluzywną zawartość Hyper Scape.

Po zalogowaniu się zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od przesyłania strumieniowego ogromnego katalogu gier. Aby uzyskać jak najlepsze wrażenia, kliknięcia należy wykonywać za pomocą myszy USB.

Nauka na odległość w dzień, Gry na odległość w nocy.
Niektórzy uczniowie wracają do szkoły. Inni uczą się na odległość w domu. Coraz więcej uczniów uczy się na Chromebookach.

To dlatego, że Chromebooki to świetne komputery do nauki. To szybkie, proste i bezpieczne urządzenia, które pomagają zachować produktywność i łączność.

Teraz te same Chromebooki błyskawicznie przekształcają się w oparte na GeForce zestawy do gier na odległość, dzięki usłudze GeForce NOW.

Twoje gry na wszystkich Twoich urządzeniach
Miliony członków GeForce NOW grają ze znajomymi i przeciwko nim – bez względu na platformę, na której transmitują, niezależnie od tego, czy jest to komputer PC, Mac, Android, czy teraz Chromebooki.

Dzieje się tak, ponieważ przesyłając strumieniowo gry za pomocą usługi GeForce NOW, grasz w wersję na komputery PC ze sklepów cyfrowych, takich jak Steam, Epic Games Store i Ubisoft Uplay.

Jest to świetne rozwiązanie dla programistów, którzy mogą przenosić swoje gry do chmury podczas uruchamiania, bez dodawania cykli rozwojowych.

I to jest świetne dla milionów członków GeForce NOW. Korzystają z istniejącego ekosystemu za każdym razem, gdy natychmiast przesyłają strumieniowo jedną z ponad 650 gier. Obejmuje to ponad 70 najczęściej granych darmowych gier.

Kiedy gry takie jak Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red wyjdą w tym roku, członkowie będą mogli grać na swoich Chromebookach na serwerach GeForce NOW tego samego dnia.

Gdziekolwiek jesteś
Oczywiście Chromebooki to lekkie urządzenia, które można zabrać ze sobą wszędzie. Od domu do pracy do szkoły. Albo z sypialni do salonu.

GeForce NOW to idealny towarzysz Chromebooka. Po prostu podłącz mysz i gotowe. Nasza wersja beta daje właścicielom Chromebooków możliwość grania w ich ulubione gry na PC.

Nowy w GeForce NOW? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem Szybki start GeForce NOW, aby od razu zacząć grać.
Przenieś postępy w grze lub podnoszenie poziomów postaci z komputera stacjonarnego na telefon, a następnie na Chromebooku. Grasz w gry, które posiadasz ze swoich cyfrowych kont w sklepie z grami. Więc twój postęp idzie z tobą.

Więcej funkcji gier komputerowych w drodze do chmury
Sercem GeForce NOW są gry na PC. Wciąż korzystamy z ekosystemu komputerów PC, aby przenosić więcej funkcji komputera do chmury.

Gracze na PC dobrze znają Steam. Wiele z nich ma ogromne biblioteki z popularnego sklepu z grami na PC. Aby ich wesprzeć, właśnie uruchomiliśmy Steam Game Sync, aby mogli synchronizować gry ze swojej biblioteki Steam ze swoją biblioteką w usłudze GeForce NOW. Szybko stała się jedną z naszych najpopularniejszych funkcji dla członków grających na komputerach PC i Mac.

Wkrótce właściciele Chromebooków również będą mogli skorzystać z tej funkcji.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy dodaliśmy dwie funkcje GeForce Experience. Funkcja Highlights zapewnia automatyczne nagrywanie wideo, dzięki czemu możesz dzielić się najlepszymi momentami, a tryb Freestyle zapewnia graczom możliwość dostosowania wyglądu gry. W nadchodzących tygodniach dodamy obsługę Ansel – potężnej kamery w grze, która umożliwia graczom robienie profesjonalnych zrzutów ekranu. Te funkcje są obecnie dostępne tylko na komputerach PC i Mac. Szukaj ich, aby pojawiały się na Chromebookach w przyszłych aktualizacjach.

Więcej gier. Więcej platform. Legendarna wydajność GeForce. A teraz na Chromebookach. To jest moc do gry, którą może zapewnić tylko GeForce NOW.

Podobne artykuły