Strona głównaAktualnościGWINT na smartfony jeszcze w tym roku! Premiera pierwszego dodatku do Wiedźmińskiej...

GWINT na smartfony jeszcze w tym roku! Premiera pierwszego dodatku do Wiedźmińskiej Gry Karcianej już jutro!

GWINT NA SMARTFONACH

Nowa wersja GWINTA pozwoli użytkownikom smartfonów sprawdzić się na polach bitwy wiedźmińskiej karcianki. Jeszcze w tym roku tytuł ukaże się na iPhone’ach, w dalszej kolejności wydana zostanie wersja na smartfony z systemem operacyjnym Android. Więcej informacji zostanie ogłoszonych w późniejszym terminie.

– Do rozpoczęcia prac przy mobilnym GWINCIE przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu – powiedział Jason Slama, szef projektu GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, CD PROJEKT RED. – Kluczowym jest dla nas to, by wiernie przenieść wszystko, co stanowi o unikatowości naszej karcianki — piękną grafikę oraz rozbudowaną rozgrywkę — do mniejszego, ale nie mniej ambitnego formatu, jakim są smartfony. Przystosowaliśmy także nasze technologie, w tym napędzającą rozgrywkę sieciową GWINTA platformę GOG Galaxy, by mogły w pełni obsłużyć platformy mobilne. Efekty naszej pracy będziecie mogli zobaczyć jeszcze w tym roku, na co osobiście nie mogę się doczekać.

PREMIERA KRWAWEJ KLĄTWY JUŻ JUTRO

Krwawa Klątwa to pierwszy dodatek do gry GWINT. W ramach rozszerzenia do gry trafi ponad 100 nowych kart. Dodatek odda w ręce graczy również pięcioro nowych dowódców — postaci zupełnie nowe, jak również dobrze znane miłośnikom serii gier Wiedźmin.

Obejrzyj zwiastun Krwawej Klątwy

Gracze mogą jeszcze skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej dodatku. Pakiet przedsprzedażowy zawiera 40 Beczek Krwawej Klątwy, które w ramach oferty dostępne są w promocyjnej cenie, a także legendarną skórkę “Krwawa Zbroja” dla postaci Ukrytego oraz inspirowany dodatkiem animowany rewers. Oferta wygaśnie w momencie premiery dodatku.

Dowiedz się więcej na temat Pakietu przedsprzedażowego

Krwawa Klątwa zadebiutuje 28 marca na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej informacji na temat rozszerzenia znajduje się na oficjalnej stronie.

Podobne artykuły