Strona głównaAktualnościHONORIS rozpoczyna testy kolejnych zawodników.

HONORIS rozpoczyna testy kolejnych zawodników.

Po miesiącach gry w stałym składzie i braku satysfakcjonujących wyników, organizacja HONORIS ponownie przystępuje do testów kolejnych zawodników. Ich rezultaty będą znane w najbliższych tygodniach.

HONORIS, organizacja należąca do Wiktora „TaZ” Wojtasa oraz Filipa „NEO” Kubskiego, ma za sobą pierwsze miesiące działalności. Niestety drużyna CSGO, w skład której wchodzą także Wojciech “Prism” Zięba, Kamil “reiko” Cegiełko oraz Daniel “STOMP” Płomiński, dotychczas nie osiągnęła satysfakcjonujących rezultatów. Zarządzający HONORIS, w porozumieniu z zawodnikami, zdecydowali się na kolejne kroki.

Z końcem sierpnia swój okres testowy w HONORIS rozpoczął nowy trener – Robert „mSr” Pieńkowski. Z początkiem września drużyna rozpoczyna testy kolejnych zawodników, którzy rotacyjnie zastępować będą dotychczasowych graczy. Efekty będą znane w ciągu najbliższych tygodni i to wtedy podjęte zostaną decyzje dotyczące ewentualnych zmian w składzie drużyny.

“Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Przez kilka ostatnich miesięcy eksperymentowaliśmy wprowadzając mniejsze i większe zmiany wewnątrz drużyny. Rezultaty nie były jednak zadowalające. Zdecydowaliśmy się więc na bardziej radykalne kroki – testy nowego trenera oraz kolejnych zawodników” – mówi Wiktor “TaZ” Wojtas.

„Założenia leżące u podstaw HONORIS pozostają niezmienne – chcemy dzielić się naszym doświadczeniem z młodszymi zawodnikami. Jeśli coś nie działa, to próbujemy to naprawić. Aby móc to zrobić skutecznie, to nie wystarczy zauważyć, że problem istnieje. Potrzebny jest czas na zrozumienie jego przyczyn i podjęcie właściwych działań dających szanse na trwałe rozwiązanie. Niestety zazwyczaj trwa to dłużej niż sami byśmy chcieli i niż życzyliby sobie tego kibice” – dodaje Filip “NEO” Kubski.

Tymczasowy skład drużyny HONORIS, wraz z zawodnikami uczestniczącymi w testach, będzie można zobaczyć w pierwszym meczu już w środę 2 września w ramach rozgrywek „Vie.gg Legend Series”.

Podobne artykuły