Strona głównaAktualnościInfluencerzy do bolidów! Zobacz swoich ulubieńców rywalizujących w premierowej F1® 2020

Influencerzy do bolidów! Zobacz swoich ulubieńców rywalizujących w premierowej F1® 2020

Polscy influencerzy przez trzy kolejne weekendy lipca będą ze sobą rywalizować w wyzwaniu przygotowanym przez F1® 2020!

Dziesiątego lipca światło dzienne ujrzy nowa odsłona Formuły 1 od Codemasters. Jedną z największych atrakcji w F1® 2020 będzie tryb Mój Zespół, w którym wcielimy się jednocześnie w rolę kierowcy oraz dyrektora całego zespołu. Nie tylko będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności za kółkiem, ale również przyjdzie nam podejmować strategiczne decyzje, jak np. wybór kolegi do zespołu, silnika do bolidu, czy decydować o przepływie finansów.

Hasło towarzyszące tegorocznej premierze to “Pościgajmy się razem”, które odnosi się do dodanego nowego trybu – podzielonego ekranu. Pozwala on ścigać się dwóm osobom na jednym ekranie, dokładnie tak jak zapamiętaliśmy to z gier retro. Fani internetowej rozgrywki ponownie mogą liczyć na wyścigi przez sieć, w których może wziąć udział do 20 kierowców.  W związku z tym, aby pokazać jak świetną formą rozrywki może być wspólna gra w  F1® 2020, polscy entuzjaści cyfrowej rywalizacji, a dokładniej dziennikarze, rajdowcy i osoby ze świata gamingu, przez trzy kolejne tygodnie lipca zasiądą za kierownicą wirtualnych bolidów!

12, 19 oraz 26 lipca łącznie 20 osób spróbuje się wcielić w rolę kierowcy bolidu królowej motorsportu. Wśród uczestników znajdą się takie osoby jak PAGO, Gosia Rdest, Saju, KromkaChleba, HS i inni! W każdą niedzielę wezmą udział w jednym wyścigu, a na koniec wyłonimy jednego mistrza, który otrzyma miano najszybszego nadwiślańskiego influencera. Rywalizację zawodników będzie można oglądać na żywo w telewizji na kanale Gametoon. Transmisje planowane są w niedziele – 12 (tor Austria), 19 (tor Węgry) oraz 26 (tor UK) lipca – o godzinie 17:00.

W każdym wyścigu zobaczymy ścigających się dwudziestu kierowców. W najbliższą niedzielę na tor w Austrii wyjadą:

Mateusz “PAGO” Pągowski
Paweł “SAJU” Pawełczak
Karol “Imponderabilia” Paciorek
Damian “Pevor” Kozioł
Miłosz “Miłosz93” Bogdanowski
Jakub “Kromka” Górka
Jacek “HS” Kamiński
Patryk Krutyj
Łukasz “MówPoLucku” Kos
Kamil “Yuuhi” Prucheński
Radosław “NieDaRadek” Skorowski
Tadeusz “Ratlooz” Zieliński
Adrian “Slayproxx” Bieranowski
Mateusz “Dreuuu” Jagliński
Michał “Perakk” Perkowski
Filip “n4rkis” Burzig
Michał “BoomLay” Śliwiński
TBA
TBA
TBA

Rywalizacja nie będzie wyścigiem drużynowym, więc każdy z kierowców będzie zbierał punkty na swoje konto, które będą przyznawane według zasad wewnątrz gry. Przed każdym startem przeprowadzone zostaną kwalifikacje, decydujące o pozycji startowej. Ograniczone zostaną do jednego okrążenia, więc nie ma mowy o błędach! Główny wyścig będzie miał połowę długości, zaś obrażenia bolidów będą zmniejszone.

F1® 2020 w wersji Deluxe Schumacher pojawiła się 7 lipca, zaś 10 lipca pojawi się Edycja Siedemdziesięciolecia. Ta pierwsza edycja pozwoli graczom wcielić się w Michaela Schumachera i zasiąść za kółkiem czterech jego najbardziej znanych bolidów: Jordan 191, Benetton B194, Benetton B195 oraz Ferrari F1-2000. Dodatkowo nabywcy tej wersji otrzymają specjalną zawartość w grze, taką jak malowanie auta, elementy stroju kierowcy i celebrację na podium. Warto jeszcze wspomnieć, że w tym roku obchodzimy 70 rocznicę pierwszego wyścigu Formuły 1. Z tej okazji Codemasters przygotowało Edycję Siedemdziesięciolecia. Ponadto do zamówień przedpremierowych u wybranych sprzedawców dodawany będzie wyjątkowy steelbook z Michaelem Schumacherem (do wyczerpania zapasów).

Podobne artykuły