Strona głównaAktualnościINTEL® EXTREME MASTERS POWRACA DO KATOWIC W 2019

INTEL® EXTREME MASTERS POWRACA DO KATOWIC W 2019

Z przyjemnością ogłaszamy, że Starcraft II po raz kolejny pojawi się na turnieju Intel® Extreme Masters (IEM) w Katowicach. Począwszy od sieciowych kwalifikacji rozgrywanych w styczniu aż do wielkiego finału, który odbędzie się 3 marca, zawodnicy będą walczyć o nagrody z łącznej puli 250 000 USD.

1/38 FINAŁU: 25-26 LUTEGO

Sądzicie, że starczy wam woli walki, aby zmierzyć się z najlepszymi graczami SC2 na świecie? W styczniu ruszy seria sieciowych zawodów kwalifikacyjnych, z kolei w dniach 25-26 lutego w studiu ESL w Katowicach odbędzie się stacjonarny turniej kwalifikacyjny. Wypatrujcie informacji na ten temat na oficjalnej stronie IEM.

1/12 FINAŁU, FAZA GRUPOWA: 28 LUTEGO-1 MARCA

Ten etap zawodów odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Mamy dobrą wiadomość – mistrz World Championship Series 2018, Joona „Serral” Sotala, przyjął zaproszenie do udziału i zostanie rozstawiony bezpośrednio w tej fazie turnieju.

1/6 FINAŁÓW – WIELKI FINAŁ: 2-3 MARCA

Dwunastu zawodników – po trzech najlepszych z każdej grupy – przejdzie do play-offów. Zarówno półfinały, jak i wielki finał, odbędą się na głównej scenie Spodka ostatniego dnia turnieju IEM Katowice. Pierwszy mistrz 2019 roku zostanie bezpośrednio zakwalifikowany do światowych finałów WCS 2019.

BILETY PREMIUM W SPRZEDAŻY OD 29 LISTOPADA

To idealny wybór dla najbardziej zaangażowanych fanów e-sportu w StarCraft. Razem z biletem nabywcy otrzymają torbę z upominkami i osobne wejście na wydarzenie. Dostaną także fantastyczne miejsca, na których będą mogli wygodnie się rozsiąść, śledząc zmagania zawodników.

ŁUP WOJENNY: KATOWICE 2019

Pula nagród turnieju IEM Katowice może się zwiększyć – i to dzięki wam! Kupując w grze Łup Wojenny dostępny w grudniu, możecie przyczynić się do powiększenia bieżącej puli 250 000 USD o dodatkową kwotę w wysokości 150 000 USD.

 

Podobne artykuły