Strona głównaAktualnościJuż w ten weekend pierwszy test Virtus.pro w turnieju na żywo!

Już w ten weekend pierwszy test Virtus.pro w turnieju na żywo!

Już w piątek startuje Charleroi Esports, w którym oprócz pokaźnej puli nagród będziemy mieli okazję podziwiać pierwszy lanowy występ Virtus.pro w zupełnie nowym składzie. Inauguracyjną imprezę “Niedźwiedzi” na żywo zobaczymy w pełnej polskiej oprawie komentatorskiej na kanale Twitch Pawła “Saja” Pawelczaka. Partnerem relacji turniejowej została firma STS, po raz kolejny potwierdzając swoją pozycję na rynku i inwestując w branżę sportów elektronicznych.
Turniej Charleroi Esports 2019 startuje już w piątek 12 kwietnia, a zakończy się w niedzielę 14 kwietnia. Impreza odbędzie się na żywo na hali widowiskowej RTL Spiroudome. Dla zawodników biorących udział w turnieju, przewidziana została pula nagród w wysokości 100 tysięcy euro.
STS poprzez wsparcie polskiej transmisji turnieju Charleroi Esports 2019, dało kibicom możliwość śledzenia inauguracyjnej imprezy lanowej Virtus.pro w nowym składzie. Zawody będą pierwszą imprezą “Niedźwiedzi” na żywo przed publicznością od wielu miesięcy. W składzie znajdą się: Janusz “Snax” Pogorzelski w roli kapitana, Michał “MICHU” Müller, Michał “snatchie” Rudzki, Paweł “byali” Bieliński oraz trener Jakub “kuben” Gurczyński, a piątkę uzupełni testowany zawodnik Arkadiusz “Vegi” Nawojski.
To jedna z najważniejszych imprez dla Virtus.pro w zbliżającym się czasie. To właśnie Charleroi Esports pokaże w jakiej formie znajdują się nasi rodacy podczas występu na żywo przed publicznością. Jaką formę zaprezentują? Przekonamy się wkrótce.
Oprócz “Niedźwiedzi”, w trakcie turnieju będziemy mieli okazję śledzić występy FrostFire(Azja), Epsilon Esports, G2 Esports, Team GamerLegion, Team LDLC, Sprout oraz Team Vitality. Polską transmisję z turnieju Charleroi Esports 2019 będziemy mieli okazję śledzić na kanale Twitch Pawła “Saja” Pawelczaka.
W pierwszy meczu rozgrywanym w ramach turnieju Charleroi Esports, Virtus.pro zmieży się GamerLegion. Według notowań kursów bukmacherskich platformy STS, niestety “Niedźwiedzie” nie są faworytami piątkowego starcia. Na dzień 11.04.19 stawki wynoszą 2.45 – Virtus.pro oraz 1.47 – GamerLegion.

Wsparcie polskiego esportu

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego esportu, od lat prężnie działając na rynku sportów elektronicznych. Marka już wcześniej inwestowała w transmisje z imprez Counter-Strike: Global Offensive. Bukmacher w swoim portfolio może pochwalić się między innymi partnerstwem w relacji z Polskiej Ligi Esportowej oraz jednego z dwóch największych globalnych wydarzeń CS:GO zeszłego roku, czyli FACEIT Major: London 2018. Co więcej, STS obecnie współpracuje z jednymi z najbardziej utalentowanych polskich drużyn Counter-Strike — AGO Esports oraz devils.one — a w przeszłości marka była sponsorem między innymi Izako Boars.
Dzięki doświadczeniu w nawiązywaniu wieloletnich partnerstw esportowych firmy STS, możemy spodziewać się transmisji na najwyższym poziomie. Partnerstwo w polskiej transmisji Charleroi Esports 2019 to kontynuacja strategii wspierania rodzimego rynku esportu.

O STS

STS (Star-Typ Sport Sp. z o.o.) jest największą polską firmą bukmacherską powstała w 1997, prowadząca swoją działalność w wielu krajach europejskich. Marka nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansował krajowych konkurentów.

Podobne artykuły