Karta pamięci microSD dla graczy od ADATA XPG

Esport news, Esportcenter

Do linii gamingowych produktów dla graczy marki ADATA dołączyła karta pamięci microSDXC, przeznaczona dla fanów mobilnych rozgrywek. Osiąga ona prędkość zapisu do 85 MB/s.

XPG microSDXC – nowa jakość w mobile gamingu!

Gamingowa karta pamięci nie tylko przyspieszy uruchamianie i działanie gier mobilnych, ale również zwiększy szybkość działania aplikacji mobilnych w systemie Android. Karta przeznaczona jest dla smartfonów, konsol Nintendo Switch™, tabletów, ale sprawdzi się również w urządzeniach VR czy aparatach fotograficznych i kamerkach video.Prędkość odczytu danych karty pamięci XPG wynosi do 100 MB/ oraz do 85 MB/s podczas zapisu. Karta spełnia wymogi standardu A1, co przekłada się na minimalną szybkość odczytu losowego na poziomie 1500 IOPS, a zapisu na 500 IOPS (Input/Output Operations per Second).

Nie tylko do grania

Karta pamięci obsługuje standardy 5.0 oraz 5.1, co oznacza, że może być również wykorzystana w aparatach fotograficznych do zapisu wideo. Urządzenie posiada certyfikaty FCC, CE, VCCI, C-Tick, a także EAC.

Karty będą dostępne w trzech wersjach pojemnościowych: 128 GB, 256 GB i 512 GB.Dodatkowo wszystkie modele będą objęte dożywotnią gwarancją producenta.