Strona głównaAktualnościKolejna edycja Clan Wars już w ten weekend

Kolejna edycja Clan Wars już w ten weekend

Platforma turniejowa Faceit szykuje dla polskiej społeczności kolejną świetną zabawę z nagrodami. Przed nami polska edycja Clan Wars!

We wrześniu bieżącego roku odbyły się pierwsze walki społeczności na platformie Faceit. W międzynarodowym wydarzeniu wzięło udział ponad 16.000 graczy, podzielonych na dziesięć społeczności z różnych europejskich krajów.

Platforma Faceit wraz z agencją gamingową Fantasyexpo, która jest partnerem wykonawczym tego wydarzenia, zaprasza na Wojny Klanów skupiające się wyłącznie na polskiej społeczności.

Czym są Wojny Klanów?

Clan Wars to zawody organizowane między różnymi społecznościami obecnymi na Faceit. Gracze dołączając do jednego z klanów mogą tworzyć lobby albo wchodzić do już istniejących poczekalni. System wyszukuje przeciwników z innych klanów, tak aby przedstawiciele różnych społeczności rywalizowali ze sobą o punkty. Każde zwycięstwo to +12 pkt dla klanu, zaś porażka kosztuje -9 pkt.

Organizatorzy zadbali oczywiście o nagrody w Faceit Punktach, których równowartość wynosi 5000 PLN. 

Rywalizować o nie będą reprezentanci następujących klanów:

Jak zagrać? Wybierz swój klan w menu po lewej stronie witryny faceit.com, dołącz lub stwórz lobby i zacznij grać. Automatycznie zostaniesz dopisany do innych konkurujących graczy. Użyj karty „Wojny klanów”, aby zobaczyć miejsce Twojej społeczności względem innych klanów oraz swoją indywidualną pozycję.

Podobne artykuły