Koniec sezonu BLAST Premier World Final 2021

BLAST Premier World Final 2021

Sezon 2021 ma się ku końcowi. Przed nami ostatni turniej CS:GO w tym roku dla światowej czołówki – BLAST Premier World Final 2021. Zespoły, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy prezentowały się najlepiej, będą walczyć o $1.000.000. Agencja Fantasyexpo zorganizuje polską transmisję z rozgrywek, a jej partnerem zostały marki LOTTO oraz Logitech G.

BLAST Premier World Final 2021 to turniej będący zwieńczeniem całorocznego cyklu turniejowego, w którym wystąpią zespoły najlepiej prezentujące się na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy, czyli Natus Vincere, Team Vitality, G2 Esports, Gambit, Heroic, Ninjas in Pyjamas, Astralis oraz Team Liquid.

Wszystkie drużyny z listy uczestników to zespoły, które w ciągu minionego roku walczyły o najwyższe pozycje w międzynarodowych turniejach. Oczywiście największym faworytem wciąż pozostaje Natus Vincere, które zaledwie miesiąc temu cieszyło się ze zdobytego tytułu Mistrzów Świata w Sztokholmie. Jednak ostatni turniej BLAST Premier Fall Finals w Kopenhadze pokazał, że Rosjanie nie są nieskazitelni. To zaostrza nadchodzącą rywalizację i obiecuje niesamowite widowisko.

Turniej transmitowany będzie w języku polskim na kanale ESPORT NOW w serwisie Twitch.tv. Partnerem polskiej transmisji z BLAST Premier World Final 2021 wspiera także Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, największy mecenas sportu w Polsce oraz jeden z głównych mecenasów polskiego esportu. Partner Tytularny Dywizji Profesjonalnej oraz Partner Główny Polskiej Ligi Esportowej.

Partnerem technologicznym polskiej transmisji jest Logitech G – marka wysokiej jakości peryferii komputerowych dla graczy. Są to jedne z najpopularniejszych akcesoriów komputerowych wśród profesjonalnych graczy CS:GO – korzystają z nich zawodnicy takich organizacji jak G2 czy Natus Vincere. W ich ofercie znajdują się m.in. wysoko cenione myszki, słuchawki oraz klawiatury.

Turniej odbędzie się w dniach 14-19 grudnia, startując codziennie o godzinie 16:30. Rozgrywki przeprowadzone zostaną według drabinki podwójnej eliminacji, a mecze będą miały charakter best-of-three. Pierwsze pary wyglądają następująco:

  • Natus Vincere vs Team Liquid
  • Gambit vs Heroic
  • G2 Esports vs Ninjas in Pyjamas
  • Astralis vs Team Vitality
BLAST Premier World Final 2021

Wszystkie mecze będą transmitowane w języku polskim na kanale ESPORT NOW w serwisie Twitch.tv. W gronie komentatorskim znajdą się Olaf “szeregowy” Ostrowski, Radosław “mad1” Florkowski, Dominik “domek” Nowakowski, Jakub “swelder” Grzegorski oraz Szczepan “CherryCz0pek” Wałęga.