Strona głównaAktualnościKrzysztof Ibisz zastąpi Keanu Reevesa w Cyberpunk 2077? Nowy hit YouTube’a podbija...

Krzysztof Ibisz zastąpi Keanu Reevesa w Cyberpunk 2077? Nowy hit YouTube’a podbija serca fanów!

Epickie eksplozje i Krzysztof Ibisz w filmowej adaptacji najnowszej produkcji od CD Projekt Red. Tak w skrócie można określić najnowszy hit polskiego YouTube’a za którego stworzenie odpowiada Cyber Marian. Produkcja stanęła na najwyższym poziomie od strony produkcyjnej i w zaledwie 2 dni sprawiła uśmiech na twarzy ponad 100 tysięcy internautów.
Cyber Marian to barwna postać polskiego YouTube’a, która od lat bawi do łez polskich widzów. Twórca, w swoich materiałach oprócz unikalnego poczucia humoru skupia się na najwyższej jakości produkcji.

Najnowszy film Cyber Mariana to druga część serii Wciągło mnie do GIER realizowanej we współpracy z marką Predator i agencją gamingową Fantasyexpo. Pierwszy film obejrzało ponad 1 milion widzów. Produkcja opowiadają o losach gracza, który poprzez podniesienie ustawień grafiki w grach na ultra, zostaje wciągnięty do wirtualnej rzeczywistości. W najnowszym filmie Mariana mogliśmy zobaczyć między innymi parodię Counter-Strike’a, Hitmana, Tomb Raidera oraz rodzimego Cyberpunka 2077.

YouTube goni Hollywood!

Produkcje Cyber Mariana to najlepszy dowód na to, że YouTube ma się lepiej niż kiedykolwiek dotąd. Polski twórca wkłada w swoje produkcje całe serce, a przy tym stosuje iście hollywoodzkie efekty. Co więcej, w nowym hicie Mariana możemy zobaczyć wiecznie młodego Krzysztofa Ibisza, który w parodii wcielił się w rolę samego Keanu Reevesa! A to nie koniec gwiazd, bowiem w filmie widzimy również znanych influencerów, między innymi Marcina “Randalla” Nowakowskiego, Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz Artura Syc z kanału Epic Cheat Meal.

Cyber Marian chętnie chwali się tym jak powstają jego filmy. Na kanale YouTube Acer Polska dostępny jest również making of, który pokazuje jak powstała produkcja.

Zaledwie dwa dni w sieci wystarczyły aby “Wciągło mnie do GIER 2!” nabiło ponad 100 tysięcy wyświetleń. Czy przebije rekordową liczbę wyświetleń pierwszej części serii?

Podobne artykuły