Strona głównaAktualnościLeague of Legends już w tym tygodniu w Polskiej Lidze Esportowej

League of Legends już w tym tygodniu w Polskiej Lidze Esportowej

Już w najbliższy czwartek 21 listopada rozpocznie się maraton zmagań polskiej czołówki League of Legends. O profesjonalny komentarz podczas meczu zadbają Damian “Nervarien” Ziaja, Wojciech “Bezi” Wróbel oraz Rafal “Rafel” Fiodorow, a sama transmisja będzie dostępna na kanale Nervariena w serwisie Twitch.tv.

Do rozgrywek zaproszonych zostało osiem zespołów, a większość z nich, tak jak między innymi piratesports, dokonało roszad w składzie. Liga organizowana przez Fantasyexpo będzie dla wielu z nich testem, ale to nie oznacza, że nie będzie o co grać. Stawką najbliższych rozgrywek będzie 10 000 złotych. Jeszcze bardziej pokaźną kwotę zobaczymy w grudniowych rozgrywkach. Wtedy sześć formacji, które zdobyły najwięcej punktów w ciągu roku, powalczy o 40 000 złotych.

Zespołami biorącymi udział w ostatnim etapie rozgrywek League of Legends w Polskiej Lidze Esportowej są: piratesports, Komputronik Gaming Scouting Grounds, Illuminar Gaming, Together Esports, PRIDE, ROŁG SKŁAD, Diablo Chairs, AVEZ Esport

Podobne artykuły