Strona głównaRecenzjeLogitech G900 Chaos Spectrum EER2

Logitech G900 Chaos Spectrum EER2

Od kwietnia w sklepach zaczną pojawiać się myszki dla graczy o nazwie Logitech G900 Chaos Spectrum.

Produkt ten jest przeznaczony dla profesjonalistów zajmujących się e-sportem oraz powinien spełnić oczekiwania wymagających graczy.

Trzeba zacząć od tego, że jest to myszka bezprzewodowa wykorzystująca częstotliwość 2,4 GHz (tak jak sieć radiowa WiFi). Komunikacja odbywa się często, bo co jedną milisekundę. Mysz jest przewidziana do rozgrywki trwającej nawet 32 godziny a jedno ładowanie zapewnia swobodę działania na 24 godziny. O niskim stanie naładowania informuje wyspecjalizowane oprogramowanie o nazwie Logitech Gaming Software (LGS) Battery Assistant.

W myszce Logitech G900 Chaos Spectrum zastosowano czujnik optyczny PMW3366 (od 200 do 12000 DPI). Pozwala to na płynną obsługę systemu operacyjnego i uruchomionej rozgrywki. Mysz może być konfigurowana dla graczy prawo- i leworęcznych (w zestawie znajdują się nakładki z przyciskami na magnes).

Dużo uwagi poświęcono właśnie przyciskom. Oczywiście z myślą o częstym, szybkim i wygodnym klikaniu. Lewy i prawy przycisk są wsparte na mechanicznych zawiasach.

W Logitech G900 Chaos Spectrum można konfigurować podświetlanie na podstawie palety 16,8 mln kolorów. Rozwiązanie to jest na tyle zaawansowane, że światło gaśnie w czasie spoczynku a pulsuje w trakcie użytkowania.

Mimo wielu udogodnień i wodotrysków myszka ta waży tylko 107 g.

Najbardziej precyzyjny czujnik optyczny
Precyzja pojedynczych pikseli
Mysz Chaos Spectrum została wyposażona w czujnik optyczny PMW3366, który jest powszechnie uważany za najlepszy czujnik do myszy do gier na rynku. PMW3366 nie wykonuje w ogóle wygładzania, filtrowania ani akceleracji w całym zakresie czułości (200-12 000 dpi), co oznacza doskonałą precyzję śledzenia i spójny czas reakcji niezależnie od szybkości. Aby uzyskać jeszcze większą precyzję i szybkość, można wykonać dopasowanie do powierzchni w oprogramowaniu Logitech Gaming Software w celu dostrojenia czujnika do powierzchni grania.

g900-chaos-spectrum-mouse
g900-chaos-spectrum-mouse

Lekka konstrukcja
Niezwykła wygoda i szybkość
Każdy element myszy Chaos Spectrum zoptymalizowano w celu zredukowania ciężaru przy zachowaniu stabilności. Każdy element myszy został przeanalizowany i dostosowany w celu usunięcia niepotrzebnych miligramów — od cienkich odlewów ścianek po zagłębioną „szprychową” konstrukcję błyskawicznego przewijania. Wynikiem tego jest mysz bezprzewodowa ważąca zaledwie 107 g, która maksymalizuje komfort podczas używania przez długi czas i zapewnia szybszą reakcję na ruch.

Energooszczędna technologia
Dla gier wymagających długiego czasu działania
Mysz Chaos Spectrum wyposażono w nową, wyjątkową technologię strojenia zegara, która znacząco redukuje zużycie energii, przez co możesz grać bez przerw przez 32 godziny — czyli przez cały weekend z zawodami — po jednym naładowaniu.* Asystent baterii w oprogramowaniu Logitech Gaming Software przedstawia poziom naładowania i szacowany pozostały poziom żywotności akumulatora.

Wyjątkowa technologia strojenia zegara
Szybsza i bardziej niezawodna
Technologia strojenia zegara myszy Chaos Spectrum maksymalizuje szybkość i żywotność akumulatora, a zarazem minimalizuje pogorszenie działania w wyniku typowych czynników, takich jak temperatura, wilgotność, starzenie się i różnice między częściami.

Przyciski z mechanizmem obrotowym
Szybkie, precyzyjne i niezawodne klikanie
W lewym i prawym przycisku myszy umieszczono system naciągu z metalową sprężyną i metalowe zawiasy obrotowe, aby zapewnić wyraźne kliknięcie z błyskawiczną reakcją. Ten system pozwala zredukować zakres początkowego ruchu między przyciskami i przełącznikami, a także zmniejsza siłę wymaganą do kliknięcia, co zapewnia szybszy powrót po każdym kliknięciu. Ponadto ten system pomaga uzyskać mniejszą, spójniejszą i bardziej przewidywalną siłę kliknięcia między kolejnymi kliknięciami.

11 programowalnych przycisków
Użyj oprogramowania Logitech Gaming Software, aby zaprogramować ulubione polecenia i makra, przypisując je do 11 przycisków.

Przewodowa i bezprzewodowa
Zalety obu rozwiązań
Podłącz kabel do przesyłania danych i ładowania, aby płynnie przełączać się między trybem przewodowym i bezprzewodowym bez przerywania gry.

Mysz dostępna do kupienia w sklepie x-kom:

Logitech G900 Chaos Spectrum EER2

Podobne artykuły