Strona głównaAktualnościLogitech - łatwiejszy sposób zarządzania konferencjami wideo.

Logitech – łatwiejszy sposób zarządzania konferencjami wideo.

Tap IP i Tap Scheduler zapewniają proste, efektywne metody prowadzenia spotkań w pracy hybrydowej.


Firma Logitech uzupełniła swoją ofertę produktów do współpracy wideo o Tap IP, sieciowy panel sterowania salami konferencyjnymi oraz Tap Scheduler, specjalnie zaprojektowany moduł do planowania spotkań w dowolnej przestrzeni. Urządzenia są w pełni zintegrowane z najważniejszymi platformami do współpracy. Tap IP i Tap Scheduler zostały stworzone, aby pomóc w planowaniu spotkań wideo i ułatwić dołączanie do nich, podczas gdy wiele osób pracujących hybrydowo wraca do biur.

Obecny rynek kontrolerów dotykowych boryka się z problemem złotego środka. Na rynku mamy kompleksowe, złożone produkty, które są drogie albo urządzenia z niższej półki zdominowane przez tablety konsumenckie, które nie zostały zaprojektowane z myślą o wymaganiach przedsiębiorstw, takich jak zdalne zarządzanie urządzeniami, zabezpieczenia i zarządzanie kablami. Tap IP i Tap Controller zostały zaprojektowane od podstaw, aby zapewnić bezpieczną wydajność klasy korporacyjnej, elegancki wygląd, w tym wygodne ograniczenie ilości kabli w przestrzeni biurowej oraz kompatybilności z głównymi producentami z rynku usług, a wszystko to w przystępnej cenie – 

powiedział Scott Wharton, dyrektor generalny i wiceprezes Logitech Video Collaboration.Spotkania rozpoczynają się od jednego dotknięcia dzięki Logitech Tap IP – kontrolerowi dotykowemu do obsługi Microsoft Teams Rooms w systemie Android, Zoom Rooms i innych popularnych usług wideokonferencyjnych. Razem z kamerą konferencyjną Logitech zapewniają niezawodne, spójne wrażenia, w każdym pomieszczeniu. Logitech Tap IP zapewnia te same funkcje dołączania do spotkań, czyli za pomocą jednego dotknięcia, co Logitech Tap, jest jednak tańszy i łatwiejszy w instalacji, a to dzięki połączeniu z siecią opartą na protokole IP. Elastyczne opcje montażu oraz możliwość łatwego i bezpiecznego zarządzania kablami sprawiają, że Tap IP może być zainstalowany w dowolnym miejscu sali konferencyjnej. Elegancka, intuicyjna konstrukcja urządzenia zapewnia optymalnie rozmieszczenie w pomieszczeniu, co pozwala zespołom skupić się na pracy zespołowej.
Tap Scheduler posiada przestronny 10,1-calowy ekran dotykowy, który daje możliwość łatwego odczytywania informacji o spotkaniach, a wbudowany system oświetlenia sygnalizuje dostępność sali na odległość. Umieszczając urządzenie tuż obok sali konferencyjnej, pracownicy mogą korzystać z aplikacji Tap Scheduler i  zarezerwować salę na spotkania. Rozwiązanie jest kompatybilne z aplikacjami Teams, Zoom Rooms, Robin i Meetio, firmą zajmującą się zarządzaniem salami konferencyjnymi w chmurze, niedawno przejętą przez Logitech. Zaprojektowany z myślą o wdrożeniu na dużą skalę, Tap Scheduler jest łatwy do zainstalowania w praktycznie każdej przestrzeni. Posiada uchwyty ułatwiające przymocowanie panelu do różnych powierzchni oraz pozwala na uporządkowanie i ograniczenie kabli w pomieszczeniach.
Rozszerzenie ekosystem przeznaczonego do wideokonferencji, o kompletne rozwiązania obejmujące sprzęt, oprogramowanie i usługi, to także Logitech Select – pełny plan serwisowy dla rozwiązań do komunikacji wideo.
Cena i dostępność
Logitech Tap IP i Tap Scheduler będą dostępne jesienią 2021 r. na całym świecie, a sugerowana cena detaliczna każdego z nich to 699 USD. Tap IP będzie kompatybilny z Microsoft Teams Rooms na Androida, Zoom Rooms Appliances, Zoom Rooms na PC oraz RingCentral Rooms. Tap Scheduler może być zainstalowany jako panel Teams, wyświetlacz Zoom Rooms Scheduling, panel planowania zasilany przez Robin lub z Meetio. Zgodność z dodatkowymi partnerami będzie dostępna dla obu urządzeń po ich wprowadzeniu na rynek. Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych rozwiązaniach firmy Logitech do współpracy wideo, odwiedź naszą stronę internetową.


O firmie Logitech

Firma Logitech pomaga wszystkim ludziom realizować ich pasje, projektując doświadczenia, dzięki którym każdy może tworzyć, osiągać i cieszyć się czymś więcej. Firma Logitech projektuje i tworzy produkty, które łączą ludzi dzięki komputerom, grom, wideo, przesyłaniu strumieniowym i tworzeniu oraz muzyce. Marki firmy Logitech obejmują Logitech, Logitech G, ASTRO Gaming, Streamlabs, Blue Microphones, Ultimate Ears i Jaybird. Założona w 1981 roku firma Logitech International z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii jest szwajcarską spółką publiczną notowaną na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange (LOGN) oraz na Nasdaq Global Select Market (LOGI). Informacje o firmie Logitech można znaleźć pod adresem www.logitech.com, na firmowym blogu lub pod adresem @Logitech.

Pobierz jako

Podobne artykuły