Strona głównaAktualnościMadrycki turniej BLAST Pro Series startuje już dzisiaj o 16:15

Madrycki turniej BLAST Pro Series startuje już dzisiaj o 16:15

Zobacz rozgrywki z komentarzem Piotra “Izaka” Skowyrskiego

Majowe zmagania przynoszą ze sobą przełomową zmianę w  organizacji całego turnieju – lokalne kwalifikacje, dające miejscowym zespołom szansę w walce o finałowe występy i zgarnięcie nagród z puli 250 tysięcy dolarów. Startujące w piątek rozgrywki, zobaczymy na kanale Twitch Piotra “Izaka” Skowyrskiego.
Organizatorzy jednej z najbardziej ekscytujących i światowej klasy imprezy na żywo w Counter-Strike: Global Offensive przygotowali dla zawodników i kibiców przełomową innowację. Transmisję turniejową z polskim komentarzem, której partnerem jest legalny polski bukmacher – forBET, będziemy mogli śledzić na kanale Twitch Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Co zobaczymy w piątek podczas zmagań na Madrid Arena?

Nowość to krajowe kwalifikacje

To właśnie podczas madryckiej edycji zobaczymy przełomową nowość w całej serii turniejów BLAST Pro Series. Po raz pierwszy w historii będziemy mieli okazję przyglądać się krajowym kwalifikacjom do turnieju. Wprowadzenie nowej formy rywalizacji pozwala na rozegranie krajowych derbów. Jest możliwe dzięki współpracy organizatorów z lokalnymi partnerami. Seria dając możliwość występu lokalnym zespołom, planuje jeszcze silniej zakorzenić się w społeczności fanów sportów elektronicznych.
Starcie hiszpańskich zespołów zobaczymy w piątek o 16:45, a wezmą w nim udział Movistar Riders oraz Vodafone Giants.

Harmonogram rozgrywek. Najlepsi już w piątek i sobotę na kanale Izaka

Impreza startuje 10 maja (piątek) i potrwa do 11 maja (sobota). W zmaganiach zobaczymy najlepsze zespoły Counter-Strike: Global Offensive. W rywalizacji o główną nagrodę zmierzą się Astralis, NAVI, NiP, Cloud9, Ence oraz jeden hiszpański zespół, który zwycięży w kwalifikacjach.
Całość zmagań będzie można zobaczyć na kanale Twitch Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Legalny polski bukmacher – forBET umożliwił kibicom śledzenie zmagań topowych zespołów oraz przygotował specjalne zakłady z tej okazji.

Piątek (10.05)
20:45
Astralis vs. NiP
22:15
Cloud9 vs. NAVI
Sobota (11.05)
15:00
Astralis vs. NAVI
16:20
Astralis vs. ENCE
17:40
NiP vs. NAVI
19:00
BLAST Pro Series Stand-off
20:00
Wielki finał

*harmonogram może ulec zmianie
Więcej informacji o turnieju znajduje się na oficjalnej stronie BLAST Pro Series.

Majowe esportowe szaleństwo

Równolegle z madryckimi zmaganiami startuje otwarty turniej forBET BLASTOMANIA na platformie Polish Pro League, zorganizowany z okazji BLAST Pro Series. Wszyscy chętni użytkownicy PPL będą mogli wziąć udział w zmaganiach 1v1 już w najbliższy piątek. Finał turnieju, w którym najlepszy Aimer będzie mógł zdobyć 250 zł zostanie rozegrany jeszcze tego samego dnia.
Otwarte zapisy dostępne są na oficjalnej stronie forBET BLASTOMANIA na platformie Polish Pro League.
A już w poniedziałek (13.05) rusza kolejna transmisja ze zmagań Counter-Strike: Global Offensive. Tym razem przyjdzie czas na turniej Esports Championship Series Season 7, w którym zobaczymy Virtus.pro. Na mecz “Niedźwiedzi” nie będziemy musieli długo czekać, bowiem już w poniedziałek będziemy mogli zobaczyć ich starcie z FaZe Clan.
Transmisję z turnieju ECS również będzie można zobaczyć na kanale Twitch Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Podobne artykuły