Strona głównaACERModułowy fotel dla graczy Predator Thronos Air dotarł do Europy

Modułowy fotel dla graczy Predator Thronos Air dotarł do Europy

Pierwsze sześć egzemplarzy gamingowego fotela Predator Thronos Air trafi niebawem do Europy. Na liście krajów, w których zamówiono futurystyczny fotel znajduje się Polska.Predator Thronos Air nie jest tylko zwykłym fotelem dla graczy. To profesjonalne stanowisko gamingowe, w którym użytkownik może zasiąść w komfortowym wnętrzu zamykanego kokpitu i całkowicie oddać się rozgrywce.

Thronos Air ma modułową konstrukcję i wykonany został z wysokiej jakości stali. Stanowisko obejmuje fotel, pulpit oraz ramię, na którym umieścić można jeden lub kilka monitorów. Fotel może być regulowany pod wieloma kątami. Wewnątrz kokpitu pozycję siedziska zmienić można o 130 stopni, a na zewnątrz o 180 stopni. Fotel wyposażony został dodatkowo w funkcję masażu, która zapewni graczowi wygodę nawet podczas najdłuższych i najbardziej wyczerpujących rozgrywek.

Ramię Thronosa Air umożliwia montaż nawet trzech monitorów w formacie 16:9 lub jednego 21:9. Ich wysokość można ręcznie regulować przy pomocy ergonomicznego uchwytu. Monitor znajdujący się na środku można dodatkowo wyposażyć w kamerę, która pozwoli na prowadzenie relacji na żywo z prowadzonej właśnie rozgrywki.

Za fotelem znajduje się miejsce przeznaczone na komputer stacjonarny. Acer zadbał również o to, aby w korzystaniu z fotela nie przeszkadzała plątanina kabli. Wszystkie przewody mogą być prowadzone w dyskretny i bezpieczny sposób.

Gracze zainteresowani zakupem fotela Thronos Air mogą także skorzystać z bogatego pakietu opcji dodatkowych. Są wśród nich m.in. stabilizacja siedziska, która zapobiega poruszaniu się fotela podczas gwałtownych ruchów, uchwyty na kubek i słuchawki, kamera czy koncentrator USB.

Cena fotela Predator Thronos Air wynosi od 35 tys. złotych.

Podobne artykuły