Strona głównaAktualnościMonte Snack #BRB Cup League of Legends

Monte Snack #BRB Cup League of Legends

Marka Monte Snack rozpoczyna kolejny etap aktywacji Monte Snack #BRB. Działania skupią się wokół popularnej gry studia Riot Games, League of Legends. W skład akcji wchodzą otwarty dla społeczności, indywidualny turniej Monte Snack #BRB Cup League of Legends z pulą nagród wynoszącą 30 tys. złotych oraz showmatch z udziałem influencerów.

Turniej Monte Snack #BRB Cup League of Legends został podzielony na dziewięć etapów – osiem turniejów kwalifikacyjnych oraz wielkie finały. Możliwość udziału w wielkim finale zdobędzie najlepszy gracz poszczególnych etapów kwalifikacyjnych. Nagrody finansowe trafią do szesnastu najlepszych graczy w turnieju.

Nagrody w turnieju Monte Snack #BRB Cup League of Legends
Miejsce 1.12 000 PLN
Miejsce 2.7000 PLN
Miejsce 3.3400 PLN
Miejsce 4.2000 PLN
Miejsca 5-8.800 PLN
Miejsca 9-16.300 PLN
monte-snack

Zapisy do wszystkich kwalifikacji  rozpoczną się już 13 listopada.  Kwalifikacje są otwarte dla wszystkich zainteresowanych z wykluczeniem graczy półprofesjonalnych i profesjonalnych. Limit miejsc w pojedynczej turze kwalifikacyjnej to 2048 sloty. W przypadku pełnego obłożenia turnieju, o akceptacji będzie stanowić kolejność nadsyłania zgłoszeń.

Terminarz kwalifikacji turnieju Monte Snack #BRB Cup League of Legends
Kwalifikacje 116 listopada
Kwalifikacje 220 listopada
Kwalifikacje 323 listopada
Kwalifikacje 427 listopada
Kwalifikacje 51 grudnia
Kwalifikacje 65 grudnia
Kwalifikacje 79 grudnia
Kwalifikacje 812 grudnia

Mecze w turnieju będą rozgrywać się w formacie indywidualnym na mapie Howling Abyss. Każdy z zawodników będzie miał możliwość wykluczenia trzech postaci, natomiast sam wybór odbędzie się poprzez Blind Pick. Do zwycięstwa będzie można doprowadzić spełniając jeden z trzech warunków:

  • Zdobywając Pierwszą Krew,
  • Eliminująć 100 minionów,
  • Niszcząc wieżę przeciwnika.

Turniej zostanie poprzedzony promującym zapisy showmatchem z udziałem influencerów. Akcja odbędzie się 13 listopada i wezmą w niej udział między innymi Damian “Nervarien” Ziaja oraz Jakub “Kubon” Turewicz. W trakcie aktywacji rozegrane zostaną trzy spotkania w formacie pięć na pięć. Transmisja z aktywacji będzie dostępna na kanałach influencerów oraz kanale ESPORT NOW w serwisie Twitch.TV.

Podobne artykuły