Strona głównaAktualnościMysz XPG PRIMER - nowa jakość na rynku

Mysz XPG PRIMER – nowa jakość na rynku

XPG, producent wysokiej jakości produktów dla graczy, wprowadza do sprzedaży w Polsce mysz XPG PRIMER. Dedykuje ją początkującym i profesjonalnym graczom oraz entuzjastom technologii, którzy chcą kompletnego i bezproblemowego urządzenia w przystępnej cenie.

Równowaga między jakością wykonania a precyzją

Do produkcji XPG PRIMER wykorzystano wysokiej jakości komponenty. Mysz wyposażono w dobrze znany i ceniony sensor optyczny PixArt PMW3360 o rozdzielczości 12000 DPI z możliwością zmiany DPI w locie. Zastosowano także  trwałe przełączniki OMRON o wytrzymałości 20 milionów kliknięć.

XPG_PRIMER_05.jpg

To wszystko zostało osadzone w ergonomicznej obudowie z wytrzymałego tworzywa sztucznego PBT, którego powierzchnia jest gładka, a zarazem nieśliska i prosta do czyszczenia. Wyjątkiem są tylko boki, których agresywna faktura pozwoli nam na zachowanie kontroli nawet w przypadku bardzo długich i emocjonujących rozgrywek. Całkowita waga myszki to zaledwie 98 gram, a wkomponowane w obudowę podświetlenie RGB dodaje jej jeszcze bardziej agresywnego charakteru. Do wyboru mamy 3 fabryczne ustawienia efektów: stałe podświetlenie, falę lub oddychanie.

XPG_PRIMER_01.jpg

XPG PRIMER charakteryzuje się też kablem w oplocie, który, w przeciwieństwie do konkurencji, jest lżejszy i bardziej miękki. Dzięki temu kabel możemy ułożyć w taki sposób, jaki chcemy.Mysz XPG PRIMER pojawi się w polskiej sprzedaży już 20 czerwca.


O XPG:

XPG zostało założone przez ADATA w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów dla graczy, profesjonalistów e-sportowych i entuzjastów technologii. Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie produktów o ekstremalnej wydajności, dlatego ściśle współpracujemy ze społecznością graczy i e-sportu, aby uzyskać wgląd w rzeczywiste potrzeby użytkowników. Zapewniamy pełną gamę produktów, od komponentów, urządzeń peryferyjnych po systemy, i tworzymy je z myślą o najwyższych standardach stabilności, niezawodności i wydajności. Opracowujemy również produkty o ciekawych wzorach, które przyniosły nam kilka prestiżowych międzynarodowych nagród, takich jak iF Design i Good Design. Oprócz produktów, odgrywamy aktywną rolę w sponsorowaniu i wspieraniu wydarzeń i drużyn e-sportowych na całym świecie, aby realizować ekstremalne wrażenia z gry na najwyższym poziomie.

Podobne artykuły