Strona głównaAktualnościNowa aplikacja Xerox pozwoli na zarządzanie czasem i zdrowiem twoich pracowników

Nowa aplikacja Xerox pozwoli na zarządzanie czasem i zdrowiem twoich pracowników

Badanie Xerox Future of Work pokazują, że aż 82% pracowników powróci do biur w przeciągu następnych 12-18 miesięcy*. Co ciekawe, dla wielu firm podstawą do ich rozwoju będzie zatrudnianie osób wykonujących pracę w sposób zdalny. Pomóc w tym może aplikacja Xerox Team Availability, która ma ułatwić tę transformację i zapewnić bezpieczne przesyłanie danych dot. dyspozycyjności pracownika.Nowa aplikacja od Xerox ma za zadanie przekazać pracodawcy informacje m.in. o tym, gdzie jest pracownik i czy jego zespół pracuje. Ma to kluczowe znaczenie dla zarządzania elastycznymi środowiskami pracy, w których rośnie odsetek pracowników dzielących czas między domem a miejscem pracy. – Zarządzanie rozproszonym zespołem pracującym zdalnie jest dużym wyzwaniem dla organizacji. Firmy muszą wiedzieć, kto jest dostępny i gdzie, aby móc podejmować lepsze decyzje np. podczas delegacji obowiązków. Nasza aplikacja zapewni menedżerom z rozproszoną strukturą organizacyjną pracowników wiedzę na temat ich pracy w czasie rzeczywistym.– tłumaczy Joanne Collins Smee, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. Handlowych, SMB i kanałów, Xerox.

teamavailapp-1x_mid.jpg

Bezpieczny powrót do biur

W przeciwieństwie do innych narzędzi wykorzystywanych do zarządzania frekwencją, które są wdrażane tygodniami, Team Availability jest gotowy do użycia w ciągu kilku godzin. Zapewnia autoryzowanym użytkownikom dostęp do danych, którymi można zarządzać – łącznie z uprawnieniami dot. ich udostępniania. Xerox wykorzystuje aplikację wśród pracowników, aby przeprowadzać codzienne kontrole stanu zdrowia pod kątem narażenia na COVID-19. Śledzenie tej aktywności pozwala na stopniowy i bezpieczny powrót do biur.Prestiżowa brytyjska fundacja NHS Trust w Wielkiej Brytanii była pierwszą organizacją, która wprowadziła aplikację Xerox Team Availability App, aby uzyskać dostęp do statusu kluczowych pracowników w Trustie i jego nowo przydzielonych lokalizacjach w szczycie pandemii.- Ważne jest, aby firma zapewniająca leczenie wiedziała, którzy opiekunowie są dostępni do pracy. Aplikacja Xerox Team Availability została wdrożona z błyskawiczną prędkością i otrzymywaliśmy aktualizacje od personelu dotyczące ich dostępności w czasie rzeczywistym. W rezultacie zawsze mogliśmy upewnić się, że nasi pacjenci są pod odpowiednią opieką– powiedziała Linda Watts, szef dokumentacji medycznej, Imperial College Healthcare NHS Trust.Aplikacja jest zgodna z RODO i działa na zasadzie modelu opartego na subskrypcji – pozwala klientowi, który się w niej zarejestruje, na używanie Team Availability tak długo, jak tego potrzebuje. Może to robić zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu. Aplikacja jest dostępna do pobrania na smartphony w App Store i Google Play Store.Aby uzyskać więcej informacji oraz poznać dodatkowe wyniki badania Xerox Future of Work, odwiedź www.Xerox.com/MakeNowWork

*Badania Xerox dot. pracy zdalnej http://media.wec24.pl/100148-jak-firmy-radza-sobie-z-pandemia-xerox-publikuje-badania- dot-pracy-zdalnej.


O firmie XeroxXerox Holdings Corporation jest firmą technologiczną, która tworzy i integruje oprogramowanie i sprzęt dla dużych i małych przedsiębiorstw. Na całym świecie posiada 160 lokalnych oddziałów. Jeden z nich znajduje się w Polsce. Współpracuje zarówno z firmami z sektora prywatnego, w tym z przedstawicielami branży energetycznej, bankowej i wydawniczej, jak i instytucjami publicznymi. Jest czołowym w kraju dostawcą urządzeń drukujących, kopiujących, a także usług zarządzania drukiem oraz ich outsourcingiem.

Podobne artykuły