Strona głównaAktualnościNowa kolekcja Razer x Fortnite.

Nowa kolekcja Razer x Fortnite.

Razer wraz z Epic Games prezentują nową, wyjątkową kolekcję Razer | Fortnite. W jej skład wchodzą cztery urządzenia peryferyjne Razer inspirowane kultowym busem bojowym i lamą zaopatrzeniową Fortnite. Każdy z produktów zawiera również nagrodę kosmetyczną w grze, którą można odebrać za pomocą karty znajdującej się w pudełku.

Razer łączy siły z Epic Games, aby przenieść rozgrywkę w Fortnite na jeszcze wyższy poziom. Odkryj wciągający świat Fortnite za sprawą wielokrotnie nagradzanych urządzeń peryferyjnych Razer, starannie dopracowanych pod kątem precyzji i komfortu.

W skład nowej kolekcji wchodzą:

1. Razer DeathAdder V3 Pro – Fortnite Edition

Razer DeathAdder V3 Pro – Fortnite Edition to bezprzewodowa, ultralekka i ergonomiczna mysz, która jest niezwykle komfortowa w użytkowaniu. Z jej pomocą trafiaj przeciwników i kręć 90-ki ile tylko będziesz mieć sił z czasem reakcji, który doceniają profesjonalni gracze.

Razer DeathAdder V3 Pro – Fortnite Edition jest również dostarczana z kilofem Cliffhanger w zestawie.

2. Razer BlackWidow V4 X – Fortnite Edition

Dzięki klawiaturze Razer BlackWidow V4 X – Fortnite Edition z 6 klawiszami do obsługi makr będziesz budować w trybie Turbo jak szef. Wszystko to bez najmniejszego wysiłku dzięki płynnie działającym, cichym przełącznikom.

Razer BlackWidow V4 X – Fortnite Edition jest również dostarczana z kilofem Demon Skull w zestawie.

3. Razer Kraken V3 X – Fortnite Edition

Twoja ścieżka dźwiękowa może brzmieć jeszcze lepiej dzięki lekkiemu, bardzo wygodnemu zestawowi słuchawkowemu obsługującemu podświetlenie RGB. Razer Kraken V3 X wyposażono także w krystalicznie wyraźny mikrofon zapewniający doskonałą komunikację z drużyną.

Razer Kraken V3 X – Fortnite Edition jest również wyposażony w szybowiec Raptor w zestawie.

4. Razer Goliathus Extended Chroma – Fortnite Edition

Rozświetl swoje stanowisko za sprawą dużej, wygodnej podkładki pod mysz z unikalnym podświetleniem krawędziowym LED zasilanym przez Razer Chroma™ RGB. Dzięki powierzchni zoptymalizowanej pod kątem szybkości i precyzji możesz bezbłędnie namierzać swoich oponentów.

Podkładka Razer Goliathus Extended Chroma – Fortnite Edition zawiera również lotnie Dauntless Dragon w zestawie. 

Cena i dostępność

Mysz Razer DeathAdder V3 Pro – Fortnite Edition jest dostępna w sprzedaży od 27 czerwca 2024 r. na stronie Razer.com oraz w RazerStores, natomiast w Polsce pojawi się już w połowie lipca 2024 w cenie 169,99 USD.

Klawiatura Razer BlackWidow V4 X – Fortnite Edition jest dostępna w sprzedaży od 27 czerwca 2024 r. na stronie Razer.com oraz w RazerStores, natomiast w Polsce pojawi się już w połowie lipca 2024 w cenie 169,99 USD. 

Słuchawki Razer Kraken V3 X – Fortnite Edition są dostępny w sprzedaży od 27 czerwca 2024 r. na stronie Razer.com oraz w RazerStores, natomiast w Polsce pojawi się już w połowie lipca 2024 w cenie 99,99 USD.

Podkładka Razer Goliathus Extended Chroma – Fortnite Edition jest dostępna w sprzedaży od 27 czerwca 2024 r. na stronie Razer.com oraz w RazerStores, natomiast w Polsce pojawi się już w połowie lipca 2024 w cenie 99,99 USD.

Podobne artykuły