Strona głównaADATANowe pamięci ADATA DDR5 4800 MHz

Nowe pamięci ADATA DDR5 4800 MHz

ADATA ogłasza stworzenie nowej generacji modułów pamięci DDR5, które są w stanie osiągnąć częstotliwości do 4800 MHz i mają do 32 GB pamięci. Marka współpracowała z sześcioma głównymi producentami płyt głównych, w tym: AORUS, ASROCK, ASUS, GIGABYTE, MSI i ROG, aby zapewnić optymalną wydajność i kompatybilność z szeroką gamą produktów.

– Dzięki naszym silnym osiągnięciom badawczo-rozwojowym i bliskiej współpracy z wiodącymi światowymi producentami płyt głównych jesteśmy zobowiązani do oferowania modułów pamięci nowej generacji, o większej pojemności i stabilności.  W nadchodzących miesiącach planujemy dalej wprowadzać zróżnicowaną gamę produktów DDR5, tak aby zaspokoić różne potrzeby naszych klientów – twórców, graczy i innych użytkowników.— powiedział Nick Dai, starszy menedżer ds. produktów DRAM w firmie ADATA.

Ulepszona szybkość, pojemność i stabilność

Ze względu na coraz większą liczbę używanych rdzeni procesorów i znacznie zwiększoną przepustowość w ostatnich latach, moduły pamięci o wyższej wydajności mają kluczowe znaczenie dla zachowania szybkości w erze 5G, IoT i Wi-Fi 6. W porównaniu z modułami pamięci poprzedniej generacji, DDR5 umożliwia każdemu rdzeniowi procesora przydzielać większą przepustowość, tym samym znacznie poprawiając ogólną wydajność komputera. ADATA DDR5-4800 taktuje do 4800 MHz i jest dostępny w wersjach 8 GB, 16 GB lub 32 GB, co zapewnia doskonałą wydajność i dużą pojemność. Posiada również technologię kodów korekcji błędów i wbudowany układ scalony do zarządzania zasilaniem (PMIC), który zapewnia precyzyjną transmisję danych i lepszą wydajność energetyczną.

P_DDR5_BK_02.png

Zapewnienie optymalnej wydajności i zgodności dzięki współpracy

Do końca października platforma 12. generacji firmy Intel przyjmie moduły pamięci DDR5. W związku z tym, ADATA przeprowadziła wspólne testy z innymi markami płyt głównych – AORUS, ASROCK, ASUS, GIGABYTE, MSI i ROG, tak aby zapewnić kompatybilność i optymalną wydajność swoich produktów. Moduł pamięci DDR5-4800 będzie oferowany jako pojedynczy stick o pojemności: 8 GB, 16 GB i 32 GB lub jako podwójny zestaw o pojemności 8 GBx2, 16 GBx2 i 32 GBx2. Warianty SO-DIMM będą dostępne już w czwartym kwartale tego roku, aby sprostać potrzebom użytkowników laptopów.

Najwyższa jakość i niezawodność

Moduł pamięci ADATA DDR5-4800 jest wykonany z wysokiej klasy chipów, przeszedł rygorystyczne testy i jest zgodny ze standardami JEDEC i RoHS zapewniającymi najwyższą jakość i niezawodność. Dla większego spokoju moduł jest objęty dożywotnią gwarancją.


O ADATA

ADATA Technology jest drugim co do wielkości na świecie dostawcą pamięci DRAM i markowych dysków półprzewodnikowych, plasuje się wśród 25 najlepszych międzynarodowych marek z Tajwanu i posiada ponad 500 patentów związanych z pamięciami. Główne linie produktów ADATA obejmują moduły pamięci, dyski flash USB, karty pamięci, dyski półprzewodnikowe i przenośne dyski twarde. Trzymając się ducha ciągłej innowacji i niezwykłej doskonałości, produkty ADATA zdobyły międzynarodowe uznanie i nagrody, w tym iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice i Taiwan Excellence. ADATA została również uhonorowana za zaangażowanie w dobro pracowników i społeczną odpowiedzialność biznesu, w tym certyfikat Great Place to Work® oraz nagrodę Asia Responsible Enterprise Award i Best Companies to Work for in Asia Award przez dwa kolejne lata. Koliber to maskotka marki ADATA. Reprezentuje zwinność i wydajność firmy, a także dążenie do innowacji i zaangażowanie w tworzenie bardziej kolorowego i inteligentnego życia dla ludzi. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.adata.com.

Podobne artykuły