Strona głównaADATANowości ADATA z targów Computex 2019 wyróżnione nagrodą d&i

Nowości ADATA z targów Computex 2019 wyróżnione nagrodą d&i

Najnowsze produkty marki ADATA – zewnętrzny dysk HDD oraz SSD, zaprezentowane podczas targów Computex 2019, zostały nagrodzone prestiżowymi nagrodami d&i. 
Laureaci nagrody d&i (design and innovation) zostali wybrani przez jury, złożone z międzynarodowych ekspertów, specjalizujących się w różnych dziedzinach. Wszystkie zgłoszenia były oceniane na podstawie kryteriów, oceniających innowacyjność, funkcjonalność, odpowiedzialność społeczną, estetykę oraz wykorzystane technologie.
ADATA HD770G – dysk zewnętrzny dedykowany dla graczy
HD770G to jedyny w swoim rodzaju zewnętrzny dysk twardy, wykorzystujący interfejs USB 3.2, który występuje w wariantach o pojemności do 2 TB. Nośnik obsługuje szyfrowanie AES 256-bit, które zapewnia bezpieczeństwo zapisanych danych.
Nowoczesna obudowa, wyposażona w system podświetlenia RGB LED występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i czerwonej. Dysk HD770G jest odporny na upadki z wysokości do 1,2 metra oraz w pełni wodoszczelny i pyłoszczelny, zgodnie z normami MIL-STD-810G 516.6 oraz IP68.

ADATA-HD770G.png

ADATA SE800 – jeszcze szybszy przenośny dysk SSD
Dzięki wykorzystaniu najnowszego interfejsu USB Typu C drugiej generacji, dysk ADATA SE800 oferuje nieosiągalną do tej pory dla zewnętrznych nośników wydajność. Dodatkowo jego metalowa obudowa jest całkowicie wodoszczelna i pyłoszczelna.
Prędkość zapisu i odczytu dochodzi w modelu SE800 do 1000 MB/s, co jest dwukrotnie wyższą wartością, w porównaniu do konkurencyjnych zewnętrznych dysków SSD. Nowość od ADATA obsługuje urządzenia z systemami Windows, MacOS oraz Android.

ADATA-SE800.png

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ADATA:
Centrum wystawowe Taipei Nangang, stoisko numer L0810, w dniach od 28 maja do 1 czerwca.

Podobne artykuły