Strona głównaACERNowy notebook Acer Spin 7 z procesorem Snapdragon 8cx drugiej generacji

Nowy notebook Acer Spin 7 z procesorem Snapdragon 8cx drugiej generacji

To pierwszy notebook marki Acer, który posiada procesor Qualcomm Snapdragon 8cx drugiej generacji oraz obsługuje zarówno częstotliwości 5G mmWave, jak i agregację fal milimetrowych sub-6. Jego bateria wytrzymuje do 24 godzin pracy, a dzięki konwertowalnej konstrukcji można obracać go o 360 stopni i dostosowywać jego ustawienie do własnych preferencji. Oto nowy Acer Spin 7.

Zawsze włączony i połączony

Najnowszy konwertowalny notebook zaprezentowany przez markę Acer różni się od wcześniejszych modeli z serii Spin, które również wykorzystują oprogramowanie Windows 10. Ten model został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 8cx drugiej generacji, dzięki któremu nowy Acer Spin 7 może działać nawet do 24 godzin bez podłączania do prądu. Nowa konstrukcja posiada także modem Qualcomm X55 5G, który obsługuje zarówno 5G mmWave, jak i agregację fal milimetrowych sub-6. To sprawia, że użytkownicy mogą korzystać z najszybszych możliwych prędkości internetu 5G.

Konwertowalny i wielofunkcyjny

Obudowa notebooka Acer Spin 7 została wykonana ze stopu magnezu i aluminium, dlatego waży on zaledwie 1,4 kg i ma tylko 15,9 cm grubości. Konstrukcja jest wyposażona w zawiasy i jest w pełni konwertowalna – można korzystać z niej w trybie notebooka, tabletu, czy też namiotu, ułatwiającego wyświetlanie prezentacji. Wielofunkcyjność zapewnia również Acer Active Stylus, czyli rysik o 4096 poziomach czułości na nacisk, wykorzystujący technologię Wacom AES 1.0.

Najnowszy notebook marki Acer został wyposażony w 14-calowy ekran pokryty szkłem Corning Gorilla Glass oraz powłoką antybakteryjną zawierającą jony srebra. Jego wyświetlacz został oparty o matrycę IPS, prezentuje obraz w rozdzielczości FullHD. Obejmuje on 100 proc. barw sRGB, gwarantując żywe i ostre kolory. Wrażenia dźwięku przestrzennego zapewnia natomiast zintegrowana technologia audio Qualcomm Aqstic. To wszystko sprawia, że Acer Spin 7 sprawdzi się nie tylko w podróży.

Ceny i dostępność w Polsce

Informacje o cenie i dostępności w Polsce najnowszej konfiguracji notebooka Acer Spin 7 będą dostępne wkrótce.

Podobne artykuły