Strona głównaADATANowy sprzęt dla graczy od ADATA z serii XPG - klawiatura INFAREX...

Nowy sprzęt dla graczy od ADATA z serii XPG – klawiatura INFAREX K10 oraz mysz INFAREX M20

Portfolio produktów XPG wzbogaciło się o dwa nowe urządzenia – klawiaturę INFAREX K10 z podświetleniem RGB  oraz mysz INFAREX M10 z przełącznikami OMRON.

XPG INFAREX K10 – klawiatura z podświetleniem RGB
INFAREX K10 to gamingowa klawiatura z dziewięcioma trybami podświetlenia RGB LED, które pozwalają na dopasowanie efektu do gry. Sprzęt wyposażony jest w 104 klawisze, a ich wytrzymałość określona jest do 10 milionów kliknięć. Sukces w wirtualnych zmaganiach zapewni technologia anty-ghosting, a użytkownicy powinni zwrócić również uwagę na zaokrąglone klawisze, które oferują zwiększoną kontrolę oraz komfort w użytkowaniu urządzenia.

Obowiązkowy element każdej klawiatury z przeznaczeniem dla graczy to obecność technologii anti-ghosting, która sprawia, że w trakcie kluczowych chwil żaden z wciśniętych klawiszy nie zostanie zablokowany. W przypadku INFAREX K10 zapamiętana zostanie kolejność naciśnięcia aż do 26 przycisków.

Umieszczone w górnym rzędzie przyciski multimedialne umożliwiają szybki dostęp do funkcji sterowania dźwiękiem, muzyką czy innymi efektami. Dodatkowo klawiatura wyposażona jest w blokadę klawisza “Windows”, która uniemożliwia jego przypadkowe wciśnięcie.

XPG INFAREX M20 – ergonomiczna i wytrzymała mysz
Mysz dla graczy – INFAREX M20 charakteryzuje się nie tylko precyzją działania, ale również ergonomicznym wyglądem i podświetlanym logo XPG. Urządzenie waży 160 gram, a jego wymiary wynoszą 132 x 69 x 43.5 mm.

Mysz wyposażona jest w przełączniki OMRON z wytrzymałością do 20 milionów kliknięć. Częstotliwość próbkowania, czyli jak często wskaźnik wysyła informacje o swoim położeniu do komputera, można ustawić na jedną z trzech wartości 250/500/1000Hz. Dzięki pięciu trybom zmiany czułości kursora (od 400 DPI do 5000 DPI) narzędzie pracy gracza sprawdzi się zarówno w grach strategicznych, MMO, TPS czy w FPS.

Gracze, w trakcie długich sesji, oprócz dokładnej kontroli nad myszą powinni docenić jej ergonomiczny kształt, który zapewni pełen komfort korzystania z urządzenia. Na uwagę zasługuje dodatkowo świecące logo XPG – Nieodłączny element sprzętu dla graczy.

Podobne artykuły