Strona głównaAktualnościOdbierz czołg VI poziomu Cromwell B

Odbierz czołg VI poziomu Cromwell B

Odbierz brytyjski czołg VI poziomu Cromwell B w World of Tanks na Steamie! Legendarne “czołgi” świętują pierwszą rocznicę obecności na platformie Steam.

13 maj 2022 – World of Tanks jest dostępne już od roku na Steam, a to oznacza, że czas na imprezę! Od 13 do 23 maja gracze z platformy Steam mogą wziąć udział w rocznicowych wydarzeniach – zmierzyć się z ekscytującymi wyzwaniami w grze oraz odebrać czołg VI poziomu Cromwell B pobierając darmowe DLC (warte normalnie 71 PLN).

Darmowe DLC – szczegóły!

Słynny Brytyjczyk jest naprawdę świetną propozycją dla większości graczy. Dzięki dobrej szybkości, mobilności i zwrotności możemy flankować i wymanewrowywać przeciwników. Albo zmieniać pozycje z jednego punktu mapy na drugi, gdzie bardziej przyda się wsparcie. Przyzwoite przeładowanie i siła działa pozwala na wyrównaną walkę kołową. Cromwell B pozwala na różne style gry i może mieć decydujący wpływ na zwycięstwo drużyny. Poza tym w DLC znajdziemy w 100% wytrenowaną załogę z autem „Szósty zmysł” (wiemy czy aktualnie jesteśmy wykryci) i 700 000 kredytów! Darmowe DLC jest dostępne od teraz do 23 maja do godziny 19:00!

Rocznicowe misje I rozdawnictwo!

Nasze rocznicowe obchody sprawią, że każdy dostanie coś dla siebie. Aby otrzymać nagrodę gwarantowaną wejdź w ten link (https://store.steampowered.com/news/app/1407200/view/3216143124021121673) i wykonaj kilka prostych czynność. Łatwo i przyjemnie, prawda? Natomiast w sekcji “misje” w grze każdy znajdzie zestaw rocznicowych zadań do wypełnienia. Jest ich pięć i można je wypełniać jednocześnie. Po zaliczaniu każdej z nich dostaniecie rocznicowe tokeny, które zamienicie na wybrane przez siebie nagrody jak miejsce w garażu, kredyty, uniwersalne podręczniki dla załóg czy materiały eksploatacyjne. Zajrzyjcie też do sklepu gry gdzie czeka jeszcze jedna, zaskakująca paczka… Więcej informacji na temat rocznicy World of Tanks na Steam zapraszamy na kartę katalogową gry na tej platformie – https://store.steampowered.com/app/1407200/World_of_Tanks/

Podobne artykuły