Strona głównaAktualnościPasha i PAGO w turnieju 2vs2 z widzami

Pasha i PAGO w turnieju 2vs2 z widzami

Jarosław ‘pasha’ Jarząbkowski oraz Mateusz ‘PAGO’ Pągowski po raz kolejny po jednej stronie barykady. Tym razem w niecodziennym wydaniu turnieju 2vs2 z widzami.

Łączenie pasji do grania z ideą profesjonalizacji młodych talentów od dawna wpisuje się w filozofię Jarosława ‘Pashy’ Jarząbkowskiego. Jego zaangażowanie w rozwój polskiej sceny CS:GO, poprzez stworzenie Pasha Gaming School to jeden z kluczowych elementów. Teraz Jarosław ‘Pasha’ Jarząbkowski wspólnie z Mateuszem ‘PAGO’ Pągowskim zapraszają na turniej 2vs2, w którym zmierzą się ze swoimi widzami.

Każdy będzie mógł zagrać ze swoimi idolami. Jak? Wystarczy 7 czerwca być aktywnym uczestnikiem czatu na streamie u Pashy. To tam spośród widzów zostaną wybrani przeciwnicy, którzy oprócz grania na pewno dostaną szereg cennych wskazówek dotyczących rozgrywki. Ponadto dla każdego teamu, który pokona słynne duo, przewidziane są nagrody, których fundatorem będzie Steelseries.

Dołączam do team Steelseries i zostaję ich ambasadorem. Na początek współpracy odbędzie się turniej 2vs2, w którym razem z młodym pago damy Wam trochę lekcji countera. Dla każdego teamu, który nas pokona będą nagrody od Steelseries! Zarezerwujcie czas na 7 czerwca o godzinie 20.00 – tak zaprasza na stream Jarosław ‘Pasha’ Jarząbkowski.

Graczom oraz fanom Pashy i PAGO nie pozostaje nic innego jak nadchodzące dni spędzić na trenowaniu swoich umiejętności, tak by pokonać ten mocny duet już 7 czerwca. Początek streamu o godzinie 20.

Podobne artykuły