Strona głównaAktualnościPashaBiceps zostaje ambasadorem Teamu Liquid

PashaBiceps zostaje ambasadorem Teamu Liquid

Kariera Jarosława Jarząbkowskiego nie zwalnia tempa. Mimo, iż nie jest on już zawodowym graczem pozostaje aktywny na esportowej scenie. Teraz rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze u boku TeamLiquid.

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski jest jednym z zawodników, który przez lata kładł fundamenty pod obecny ogrom sceny esportowej. Gdy na początku lat dwutysięcznych zaczynał swoją przygodę z Counter-Strikiem, raczej nikt nie spodziewał się jaki rozmach osiągnie esport oraz jak wielką sławę zdobędzie nick “pashaBiceps”. Lata wyrzeczeń, wielu treningów ukształtowały charakter Jarosława Jarząbkowskiego, który przez wielu fanów CS-a uznawany jest za idola. Zawsze gotowy do rywalizacji, uosobienie dobrego humoru, gotowy do przyznania się do błędu w momencie gdy go popełni. Żywa legenda, zawsze z uśmiechem na twarzy. Starsi fani pamiętają go z fenomenalnych występów w Counter-Strike’u 1.6, zaś ci młodsi z pewnością mają przed oczami jego obraz z pucharem EMS One Katowice 2014 na początku złotego okresu Virtus.pro. Z kolei wszyscy przynajmniej raz odwiedzili jego transmisję, które dzięki jego osobowości są niepowtarzalne.

Wyjątkowość Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego doceniana jest na całym świecie, również przez organizację Team Liquid, która nawiązuje z nim długofalową współpracę. Jarek staje się ambasadorem wielkiej ogólnoświatowej marki, znanej głównie za oceanem, lecz wywodzącej się z Europy. Organizacja zaznacza, że jest to dopiero początek ich powrotu na Stary Kontynent, a już w niedługiej przyszłości pojawią się kolejne ogłoszenia. Jarząbkowski będzie brał czynny udział w życiu organizacji oraz drużyny CS:GO. Nad przebiegiem współpracy będzie czuwała agencja Fantasyexpo, z którą ‘pashaBiceps’ związany jest od 2019 roku.

Papito dołącza do Team Liquid! Do tej pory Team Liquid traktowałem jako rywali a teraz jest mi miło, że możemy podać sobie ręce i rozpocząć współpracę. Chcę, aby wszyscy pamiętali, że drużyna to jedność i jednocześnie ciężka praca każdego z osobna. Bardzo się cieszę, że Team Liquid wraca do swoich korzeni w Europie i tutaj będą kłaść duży nacisk na rozwój esportu. Welcome back my friends! – komentuje zajście Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski

Team Liquid to jedna z czołowych organizacji esportowych na świecie, która funkcjonuje już dwie dekady. Ich zawodnicy reprezentują barwy drużyny w piętnastu różnych tytułach m.in. League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2 czy Fortnite. Team Liquid posiada m.in. cztery tytuły mistrzowskie LCS (zdobyte w latach 2018-2019), mistrzostwo świata Doty2 zdobyte w na The International 2017, a ich drużyna CS:GO zwyciężyła Intel Grand Slam w 2019 roku po tym jak wygrała pięć prestiżowych turniejów z rzędu. To tylko część z wielu sukcesów zdobytych przez reprezentantów Teamu Liquid na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.

Podobne artykuły